Всесвітній фонд природи WWF та фундація ERSTE восени 2013 року розпочинають 6-й цикл міжнародного навчального проекту “Європейські Школи за Живу Планету”. Українські педагоги разом з колегами з 10 інших країн регіону запрошуються до участі у ініціативі, яка навчить вчителів та школярів реалізовувати власні екологічні проекти. Протягом року школярі у своїх школах розроблятимуть та втілюватимуть у життя власні екопроекти, а кульмінацією стане спільна транскордонна екологічна акція восени 2014 року.
Більше 100 вчителів та 2000 школярів з 11 країн вже взяли участь у ініціативі “Європейські Школи за Живу Планету”. Ви можете знайти документацію про учасників 5-го циклу проекту на нашому блозі.
„Важливо, що ми підштовхуємо молодих людей по іншому дивитися на речі і бачити можливості сприяння соціальному та дружньому природі розвитку нашої планети. У цьому сенсі навчання – це набагато більше, ніж повідомлення фактів та цифр. Мета навчання сталому розвитку – розвинути навички і знання учнів та показати можливості, які допоможуть їм активно та відповідально будувати своє майбутнє”, – вважає Барбара Таушер, голова програми екологічної освіти WWF Австрії.
Для отримання додаткових даних Ви можете завантажити буклет з короткою інформацією про проект та реєстраційною формою.
Коротко про умови участі у ініціативі „Європейські школи за Живу Планету”:
Шкільна екологічна ініціатива „Європейські школи за Живу Планету” проходила вперше у 2008-2009 навчальному році. З того часу 75 класів з різних шкіл 11 європейських країн взяли участь у проекті. Тобто, близько 2000 школярів у віці від 12 до 17 років втілили свої власні еко-проекти у життя. Минулого року від України взяли участь 3 школи з Ізмаїлу, Балти та Перечину. У 2008-2009 навчальному році перемогу у ініціативі „Європейські школи за Живу Планету” здобула українська „Школа Миру” (Київ).
Завантажити реєстраційну форму можна за посиланням.
Коментарі