Запрошуємо 4 загальноосвітні навчальні заклади Києва та Київської області до співпраці з Жіночим консорціумом України з метою попередження насильства між дітьми. Співпраця запланована на період з 2013 до 2015 року.
Навчальні заклади часто стикаються з проблемою насильства серед дітей. Ці випадки, вийшовши за межі закладу, знижують його рейтинг, а також довіру до самої системи освіти загалом. Аби змінити це – Жіночий консорціум України пропонує Вам долучитись до проекту, в рамках якого ми допоможемо спланувати діяльність всього закладу та всіх учасників навчально-виховного проекту, аби створити алгоритм реагування на випадки насильства, а також знизити кількість грубих форм виявлення агресії.
Ми спираємось на трирічний досвід роботи із попередження насильства в 20 пілотних школах, результатом якого стало значне зниження насильства в навчальних закладах, а також на кращі практики шведських партнерів.
В ході цієї роботи Жіночий консорціум України пропонує школі:
Також ця співпраця допоможе навчальному закладу розробити діяльність на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 р. “Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року” № 1209, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 03.08.2012 року № 888 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2015 року».
Ми очікуємо від навчальних закладів, що зголосяться брати учать в проекті:
Якщо Ви та Ваш навчальний заклад бажаєте взяти участь в конкурсному відборі та стати пілотним навчальним закладом у проекті, надішліть, будь ласка, до 30 червня 2013 року короткий лист-мотивацію на адресу: [email protected].
В рамках конкурсу буде відібрано 4 пілотні загальноосвітні навчальні заклади, про результати відбору буде повідомлено до 20 серпня 2013 року.
Коментарі