Мережа Глобального договору в Україні оголошує конкурс для журналістів на найкращий матеріал на тему соціальної відповідальності бізнесу в Україні
З нагоди святкування 10-ої річниці ініціативи міжнародної ініціативи – Глобального договору – яка об’єднала компанії, агентства ООН, а також трудові та громадські організації з метою підтримки та реалізації принципів корпоративного громадянства, Представництво ООН в Україні та мережа Глобального договору запрошує журналістів до участі у конкурсі на кращий аналітичний матеріал з висвітлення теми соціальної відповідальності бізнесу в Україні.
Головна мета конкурсу: покращення висвітлення тематики соціальної відповідальності бізнесу в українських ЗМІ, збільшення обізнаності широких верств населення з питань корпоративного громадянства
Календарний план проведення конкурсу:
Оголошення конкурсу – 25 лютого 2009 року
Прийняття робіт – до 30 квітня 2009 року включно (приймаються публікації в друкованих чи електронних ЗМІ з 1 січня 2009 року по 30 квітня 2009)
Підведення підсумків та оголошення результатів – не пізніше 15 травня 2009 року.
Учасники: штатні та позаштатні кореспонденти друкованих та електронних засобів масової інформації.
Визначення переможців: Конкурсні роботи будуть оцінюватися за такими критеріями:
Переможців конкурсу визначає Журі у наступному складі:
Для участі в конкурсі необхідно надіслати:
Електронні матеріали приймаються за адресою [email protected].
Оригінали та примірники публікацій можна надсилати поштою з 25 лютого 2009 року по 30 квітня 2009 року за адресою: Кловський узвіз 1, Київ 01021 з поміткою «Конкурс для журналістів».
Переможці конкурсу нагороджуються поїздкою на щорічний всесвітній форум мереж Глобального договору, який цього року відбудеться у Стамбулі (Туреччина), 9-10 червня 2009 року.
Переможці конкурсу (засоби масової інформації та журналісти) будуть оголошені на сайтах Представництва ООН в Україні (www.un.org.ua) та мережі Глобального договору України (www.globalcompact.org.ua).
Завантажити заявку на участь у конкурсі.
За детальнішою інформацією звертайтесь до Анни Данилюк.
Коментарі