Вже вдруге у Львові оголошується конкурс підтримки україномовного книговидання. Львівська міська рада надає фінансову підтримку на видання україномовної книжкової продукції. Одержувачі фінансової підтримки визначаються на конкурсній основі.
Конкурс на підтримку україномовного видання проводився минулого року вперше. Минулоріч за підтримки Львівської міської ради було видано 15 україномовних книжок. Загалом подавалось 121 книговидавничих проектів. В жанровій тематиці минулорічних проектів – переможців переважали книги про Львів, література для дітей та підлітків, історична література та поезія.
Заявки на участь у конкурсі приймаються до 30 березня 2009 року.
Конкурс триває 55 календарних днів з моменту оголошення. Заявки, подані на конкурс, розглядаються конкурсною комісією з питань розгляду книговидавничих проектів (надалі – конкурсна комісія) впродовж 20 календарних днів після закінчення терміну подання заявок.
Для участі у конкурсі заявки потрібно подавати за адресою: 79008, м.Львів, пл.Ринок, 1, Львівська міська рада.
До участі у конкурсі потрібно подавати такі документи:
Книжкова продукція, підтримана Львівською міською радою також буде передана для поповнення фондів міських бібліотек та бібліотек закладів освіти.
Організатором конкурсу є управління культури і туризму Львівської міської ради.
Коментарі