З 23 лютого по 10 квітня 2009 р. В рамках реалізації проекту «Створення Корпусу Волонтерів для сільських громад України» проводиться конкурс на проведення тренінгу для 30 відібраних Волонтерів Групи №1.
Тема тренінгу - «Особистісний розвиток».
Тривалість – 7 днів (100 годин) Дата проведення – 10-16 травня 2009 року
Місце проведення – смт Гриців Шепетівського району Хмельницької області
Очікування
Учасники тренінгу повинні покращити свої вміння:
- ефективно спілкуватися
- працювати в команді
Останній термін подання заявки 17:00 10 квітня 2009 року.
Для участі в конкурсі необхідно подати наступну інформацію:
Усі матеріали надсилайте на адресу Фонду «Стара Волинь» з поміткою «Тренінг для Волонтерів»
НЕ ЗАБУДЬТЕ зателефонувати щоб впевнитися, що організатори отримали ваше повідомлення!
Контактна інформація:
Тел./факс. 8-03840- 34993 e-mail: [email protected] Адреса: Фонд «Стара Волинь» Вул. Шевченка, 2 (селищна рада), 2-й пов. смт Гриців Шепетівського району Хмельницької області 30455
Довідкова інформація:
Хмельницька обласна громадська організація Фонд Сталого Розвитку «Стара Волинь», яка активно працює з сільськими громадами, отримала гранд в $ 291 000 від Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) для створення Корпусу Волонтерів для сільських громад України. Агенція США з міжнародного розвитку (USAID) керує програмою зовнішнього сприяння з боку США, яка надає економічну та гуманітарну допомогу в більше ніж 80 країнах світу. Проект « Створення Корпусу Волонтерів для сільських громад України» має на меті відібрати, підготувати і розмістити волонтерів в селах на два роки, аби вони співпрацювали та допомагали лідерам громад та ініціативним групам.
Проект розпочався в Хмельницькій області 2 лютого 2009 року і триватиме до жовтня 2011. Волонтери будуть відбиратися за результатами анкетування та співбесіди. Очікується, що Група №1 з 30 підготовлених Волонтерів розпочне роботу з відібраними сільськими громадами регіону Стара Волинь (північні райони Хмельницької області) в червні 2009 року.
За час своєї діяльності Волонтери допоможуть започаткувати в селах інформаційні центри, створити групи стратегічного планування, виявити і залучити додаткові ресурси, реалізувати місцеві проекти. Увесь цей час досвідчена команда Фонду «Стара Волинь» підтримуватиме їх. Добровольці отримають технічну та матеріальну підтримку, матимуть можливість працювати з досвідченими професіоналами з розвитку громад, набути нових вмінь. Своїм прикладом вони надихатимуть сільських жителів до активної роботи.
Запрошуємо до співпраці усіх, хто прагне покращення життя в сільських громадах України!
Коментарі