Організатори: Черкаський державний бізнес-коледж, Управлінння у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації
Основна мета конкурсу: виявлення соціально і громадсько активних студентів Черкаської області та залучення їх до активної суспільної діяльності через співпрацю з органами влади, громадськими організаціями за рахунок формування у них свідомого ставлення до владних процесів в українському сусільстві.
Очікувані результати проведення конкурсу:
Механізм реалізації: конкурс проводиться серед студентів Черкаської області, які здобувають освіту у навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації, з 10 лютого 2008 року по 31 березня 2009 року.
Для участі у конкурсі потрібно підготувати конкурсну роботу на одну із запропонованих тем:
Роботи належно оформленні відповідно до додатку 1, 2, об’ємом від 5 до 25 арк., 14 шрифтом, полуторний інтервал, формат паперу А4, подаються заступнику директора Черкаського державного бізнес-коледжу з виховної роботи.
Оцінювання конкурсних робіт здійснює комісія у складі не менше, ніж 5 осіб, до якої входять по 1 представнику від організаторів та компетентні і авторитетні фахівці відповідної галузі, за п’ятибальною системою кожним членом журі окремо. Склад журі затверджується наказом Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.
Критерії оцінювання робіт: логіка викладу матеріалу, наявність проведеного дослідження, оригінальність та новизна роботи.
Переможці конкурсу, які будуть визначені 2 квітня 2009 року, приймуть участь у виїзному семінарі „Заходи з підтримки молодих державних службовців” на базі Верховної Ради України.
Коментарі