21-22 листопада 2012 року у Львові відбудеться конкурс на участь у програмі "Перемагай з Левом! Можливості для молодих лідерів". Мета заходу: залучити молодих та активних професіоналів у процес розвитку індустрії туризму в Україні, як на регіональному, так і на міжнародному рівні.
Вимоги до учасників програми:
Відбір учасників відбуватиметься у кілька етапів:
Етап І: участь у Форумі
В рамках першого етапу буде обрано 10 учасників, які матимуть можливість безкоштовно відвідати всі заходи Форуму, взяти активну участь у панельних дискусіях, налагодити цікаві контакти.
Останній день подання матеріалів на участь у форумі: 8 листопада 2012 року.
Етап ІІ: написання есе
Тема есе: "Україна на туристичній мапі світу: як втримати позиції у 2013 році?”
Вимоги до написання есе: 3 сторінки (Times New Roman, 12 кегль, міжрядковий інтервал - 1,15) українською та англійською мовами.
Останній день подання есе: 24 грудня 2012 року.
На основі отриманих робіт комітет Форуму обере 2-ох учасників, які візьмуть участь у навчанні у Літньому університеті Каринтії в липні 2013 року. Організатори покривають витрати на навчання та проживання. Витрати на дорогу переможці забезпечують самостійно.
Переможців буде оголошено 25 січня 2013 р.
Надсилайте свої заявки на електронну скриньку: [email protected]
Дізнайся більше: http://www.congress.lviv.ua/
Коментарі