bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс наукових робіт “Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії”
22.10.2012

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України запрошує студентів та аспірантів взяти участь у ІІ Національному конкурсі наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії». В цьому році Конкурс присвячений ювілею Донецького національного університету.

Основна мета Конкурсу – підтримка обдарованої молоді; створення умов для її творчого зростання; активізації науково-дослідної роботи студентів та аспірантів; дослідження громадянського суспільства, як важливого феномену; подальший науковий пошук з метою приближення розвитку українського суспільства до стандартів країн з розвиненими демократичними традиціями; активне залучення наукової молоді до соціально-вагомої діяльності.

Пріоритетні напрямки Конкурсу:

 • Європейська інтеграція: погляд громадськості;
 • Участь громадськості у вироблення державної політики;
 • «Вуличний» напрямок розвитку громадянського суспільства;
 • Від громадського діяча до політика;
 • Громадянське суспільство - фундамент європейської демократії;
 • Основні стандарти громадянського суспільства;
 • Українські профспілки: проблема довіри;
 • Громадське лобі: можливість або необхідність;
 • Підтримка інституцій громадянського суспільства з боку держави: прозорість, незалежність, відсутність втручання;
 • Засоби масової інформації як критерій оцінки становлення громадянського суспільства;
 • Соціальні мережі: віртуальна активність та реальна пасивність.

На Конкурс подаються індивідуально підготовлені наукові конкурсні роботи студентів/аспірантів, пов’язані з загальною тематикою Конкурсу з 01.10.2012 року до 15.11.2012 року.

Конкурсні роботи разом з заявкою та відсканованою копією рецензії наукового керівника подаються на офіційну електрону адресу організаційного комітету ([email protected]).

Для оцінювання конкурсних робіт встановлюються наступні критерії: актуальність; відповідність назви конкурсної роботи її суті; наукова новизна здобутих результатів, якість проведеного наукового дослідження; практична цінність висновків та рекомендацій (факультативний критерій). Детальну інфорацію дивись у додатку та на сайті Координаційної ради молодих юристів України.

Довідка: Ініціатива проведення конкурсу належить органам студентського самоврядування економіко-правового факультету Донецького національного університету. Вперше конкурс проходив в 2010 році, з нагоди Всеукраїнського тижня права та Міжнародного року молоді. Організатором Конкурсу стали Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Міністерство юстиції України, Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Донецькій області, Донецька обласна молодіжна громадська організація «Молодіжний центр правничих досліджень», Донецьке відділення Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Дебатна академія», Донецьке відділення Всеукраїнської громадської організації «ELSA».

Більше інформації за посиланням

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.