bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на запрошення волонтерів зі США
31.07.2012

Корпус миру США в Україні пропонує запросити американського волонтера для співпраці задля організаційного розвитку та розвитку громад

Хоча конкурс є всеукраїнським, цього року пріоритет буде надано наступним областям: Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Черкаська, Чернігівська, Херсонська, Хмельницька, АР Крим.

Хто може запросити волонтера з Проекту розвитку громад? Як правило це неурядові організації, благодійні фонди, бібліотеки, музеї, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади. Партнерськими організаціями у громаді можуть бути державні центри зайнятості, інститути підвищення кваліфікації держслужбовців, вищі навчальні заклади та інші організації.Волонтери закріплюються за конкретними українськими організаціями, що подали заявку на запрошення волонтера, і працюють протягом двох років.

Ким є волонтери за освітою та фахом? Всі волонтери мають вищу освіту, а саме ступінь бакалавра або магістра з економіки, менеджменту, державного управління, соціальної роботи, управління проектами, юриспруденції. Деякі волонтери мають наукову ступінь (PhD). Практичний досвід кожного волонтера індивідуальний, проте узагальнюючи можна сказати, що волонтери в залежності від віку мають від 3 до 30 років практичного досвіду роботи або в бізнесі в приватному секторі, або в соціальній сфері – в громадському або державному секторі.

Яким чином волонтер може допомогти Вашій організації та громаді? В залежності від освіти та попереднього практичного досвіду роботи, волонтери можуть:

 • бути носіями цінностей західної культури та демократичного суспільства;
 • мотивувати українських партнерів до співпраці задля реалізації проектів місцевого розвитку;
 • підвищувати рівень обізнаності та активності громадян у вирішенні власних проблем;
 • допомогти організації почати працювати у відповідності до західних стандартів професійної етики;
 • допомогти організації адаптуватися до західних стандартів та процедур у сфері планування, управління, ділової кореспонденції, взаємодії з донорськими організаціями, ведення бізнесу;
 • допомогти з редагуванням ділових паперів та діловою комунікацією англійською мовою;  допомогти створити базу даних клієнтів та партнерів;
 • допомогти розробити сайт організації та його англомовну сторінку;
 • допомогти спланувати, організувати та провести тренінги для персоналу та клієнтів організації різноманітної тематики – від професійних навичок до вирішення актуальних соціальних проблем;
 • допомогти провести дослідження потреб цільової аудиторії або громади;
 • допомогти розробити план проекту та проектну пропозицію;
 • допомогти організувати та провести фандрейзинговий захід;
 • допомогти написати грант;
 • допомогти розробити стратегічний план організації або громади.

Якщо Ви зацікавлені у запрошенні волонтера, контактуйте, будь ласка, з директором Проекту розвитку громад Маратом Кюрчевським за допомогою електронної пошти [email protected] або телефонів 050-385-57-69 та (044) 391-6629. У звязку з необхідністю планування робочих візитів Марата Кюрчевського до зацікавлених організацій в період з вересня до грудня 2012 року, прохання повідомити про свою зацікавленість до 31 серпня 2012 р.

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.