Почесне звання "Сім'я року" передбачає внесення сімей-переможців до Книги пошани Київської міської державної адміністрації "Сім'я золотий фонд м. Києва" з врученням Диплому, медалі "Сім'я року" та цінного подарунку.
Для участі у конкурсі необхідно звернутися до управління (відділу) у справах сім'ї та молоді районної у м. Києві державної адміністрації за місцем проживання до 31.01.2009 року.
Також кандидатів на конкурс можуть висувати громадські об'єднання, трудові колективи підприємств, установ та організацій.
В рамках конкурсу урочисто вітаються сім'ї, які прожили в шлюбі 50, 60, 70 років.
Для урочистого привітання таких сімей необхідно звернутися до управління (відділу) у справах сім'ї та молоді районної у м. Києві державної адміністрації за місцем проживання до 31.01.2009 року.
Також, сім'ї для урочистого нагородження можуть висувати громадські об'єднання, трудові колективи підприємств, установ та організацій.
Коментарі