Міжнародний молодіжний конкурс волонтерських проектів, організований ВМГО «Служіння заради миру», спрямований на спонукання молодих людей до конкретних вчинків у допомозі тим, хто цього потребує (інвалідам, літнім людям), спонукання дій, що допомагають подолати перешкоди суспільства на шляху до миру. Конкурсом заохочується також просвітницька робота з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, сприяння через конкретну дію у вирішенні проблем: голоду, поширення хвороб, безпритульності, бідності, насильства над дітьми, ескалації насильства, зневаги моральних, громадських, загальнолюдських, етнонаціональних, сімейних цінностей.
В конкурсі можуть брати участь діти та молодь середніх загальноосвітніх навчальних закладів, шкіл нового типу, позашкільних навчальних закладів, професійно-технічних закладів освіти, вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації а також молодіжні неурядові організації як України, так і інших країн.
Номінації проектів:
У цьому році оргкомітет конкурсу отримав більше 80 проектів, в яких взяло участь 4450 волонтерів. Кожен з фіналістів конкурсу отримав диплом, солодкі подарунки та сучасну оргтехніку.
Коментарі