bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на проведення тренінгу з побудови коаліцій громадських організацій
22.09.2011

Оголошується про тендер з вибору постачальника послуги з розробки та проведення тренінгів «Побудова коаліцій громадських організацій та спільна робота з реалізації коаліційних проектів громадськими організаціями»

Цей тендер проводиться в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ!” (UNITER), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Основна мета проекту «Об’єднуємося заради реформ!» – зміцнити та допомогти провідним організаціям громадянського суспільства (ОГС) України, які опікуються питанням розробки та впровадженням реформ, посилити та консолідувати демократичні здобутки.

Проект спрямований як на вирішення системних широких проблем громадянського суспільства, так і на підтримку кампаній громадянського представництва (адвокасі) у різних сферах громадського життя, які є важливими для поглиблення процесу реформ в Україні.

В рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ!» ПАКТом, Фондом Східна Європа та Міжнародним Фондом «Відродження» (далі – партнери проекту) проводиться конкурс для коаліцій організацій громадянського суспільства з метою представлення інтересів громадян та просування національних реформ.

До складу кожної коаліції орієнтовно входитимуть 4 місцевих ОГС з різних регіонів України, а також одна громадська організація національного рівня (всеукраїнська), компетентна у розробці проектів законодавчих чи інших нормативно-правових актів і у їх ефективному лобіюванні, та яка має доступ до органів, відповідальних за їх прийняття. Місцеві громадські організації можуть реалізовувати свої кампанії на локальному рівні у своїх регіонах, а лідер-координатор коаліції буде відповідальним за проведення кампаній на національному рівні та поширюватиме успішні місцеві практики на всеукраїнському рівні.

Метою цього тендеру є обрання постачальника послуги з розробки та проведення тренінгів.

Тренінги проводитимуться для набуття необхідних знань і навичок учасниками коаліцій з таких питань, як розробка та впровадження стратегії досягнення бажаного впливу, розподіл обов’язків і відповідальності між членами коаліцій, ефективна внутрішня та зовнішня комунікація організацій-учасників коаліцій та планування і ефективне використання бюджету.

Технічне завдання

Для досягнення наведеної вище мети завдання включає наступні питання:

  1. Визначення ключового експерта-тренера з побудови коаліцій/роботи в коаліціях, який розробить програму та матеріали тренінгу. У випадку залучення іноземного тренера в якості ключового експерта-тренера перевага може надаватися україно- чи російськомовним експертам, які мають досвід роботи в регіоні (наприклад, з країн Східної Європи, Росії, країн Балтії, Кавказу тощо). При потребі партнери проекту можуть розглянути пропозицію щодо залучення додаткового експерта-тренера до проведення тренінгу.

  2. Проведення експертом-тренером трьох дводенних тренінгів протягом одного тижня для 60 ключових співробітників організацій-членів коаліцій з різних регіонів України (кожен тренінг буде мати однакову програму та включати 20 учасників). Тренінгові модулі мають включати як теоретичні, так і практичні сесії/дослідження випадків (case studies), а також інтерактивні сесії та сесії з обміну досвідом.

  3. Тренінгові модулі можуть включати наступні аспекти роботи коаліцій НУО:

    • Існуючий успішний досвід роботи коаліцій в регіоні;
    • Розподіл обов’язків і відповідальності між членами коаліцій;
    • Внутрішня та зовнішня комунікація членів коаліції, канали поширення інформації (веб-сайти, соціальні мережі, бюлетені, інформаційні матеріали тощо);
    • Розробка та ефективне використання бюджету коаліції;
    • Ефективне проведення кампаній підвищення громадської обізнаності у сферах, важливих для громадян.
  4. Практичні компоненти тренінгу мають бути побудовані на існуючих ініціативах коаліцій, які реалізовуватимуться по завершенню тренінгу, оскільки за результатами участі в тренінгу кожна з організацій-членів коаліції подаватиме індивідуальну заявку до партнерів проекту, де повинна деталізувати свою роль у реалізації загальної ініціативи коаліції.

  5. Програма навчальної частини кожного тренінгу має тривати 2 дні. Протягом заключної частини тренінгу плани роботи коаліцій з реалізації грантів та розподілу обов’язків між учасниками коаліцій мають бути представлені партнерам проекту.

  6. Переможець тендеру має забезпечити логістику проведення тренінгу: проживання та харчування учасників тренінгу, компенсацію проїзду учасників, забезпечення приміщення та необхідного обладнання, тиражування тренінгових матеріалів тощо.

  7. Після закінчення заходів переможець тендеру має надати заключний змістовний описовий та фінансовий звіти.

Часові рамки виконання завдання

Зазначені заходи мають бути виконані протягом одного тижня наприкінці жовтня або протягом першої половини листопада 2011р.

Кваліфікація

Переможець тендеру має відповідати наступним вимогам: • Мати значний професійний досвід в проведенні тренінгів для НУО; • Мати досвід в роботі з міжнародними організаціями.

Контакти

Заявка на проведення тренінгу має бути надіслана на адресу електронної пошти: [email protected] не пізніше 24-ї години 5 жовтня 2011 р.

Контактна особа Юрій Піскалюк, менеджер програм тел./факс: +(380 44) 200-38-24/5/6/7 e-mail: [email protected]

Пакет заявки

  1. Лист – заявка на участь в тендері;
  2. Опис організації та її досвід з проведення заходів;
  3. Резюме ключового експерта-тренера, що демонструє його/її відповідний досвід;
  4. Стислий опис способу виконання завдання, включаючи методологію тренінгу та порядок денний;
  5. Коментарі та пропозиції стосовно технічного завдання (при наявності);
  6. Бюджет тренінгів в доларах США


Оцінка заявок на тендер буде виконуватися партнерами проекту, базуючись на якості запропонованої заявки, кваліфікації заявника, досвіду ключового експерта-тренера та запропонованої вартості тренінгу.
Опис партнерів

Фонд Східна Європа (ФСЄ) - міжнародна благодійна організація, заснована Фондом Євразія у 2008 році. Місія Фонду - сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу.

Фонд входить до мережі Фонду Євразія. Більше інформації на www.eef.org.ua

Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) засновано у квітні 1990 року. Він входить до мережі фундацій Інституту Відкритого Суспільства, заснованого Джорджем Соросом, що складається з національних і регіональних фондів у більш, ніж тридцяти країнах світу, в тому числі в Африці, Центральній і Східній Європі та на території колишнього Радянського Союзу. За час своєї діяльності Фонд надав численним неурядовим організаціям (НУО) України, а також науково-освітнім, просвітницьким закладам, видавництвам грантів на суму понад 100 мільйонів доларів США. Більше інформації про МФВ розміщено на сайті www.irf.ua

Заснована у 1971 р. як незалежна міжнародна неприбуткова корпорація, ПАКТ є мережевою глобальною організацією, що розвиває спроможність місцевих лідерів та інституцій відповідати на нагальні соціальні потреби, забезпечуючи підтримку спільнотам, ефективним урядам та відповідальним приватним інституціям надавати можливості людям для кращого життя. ПАКТ підтримує роботу представництв у 26 країнах і реалізовує проекти у 57 країнах.

Київський офіс організації було засновано у 2005 р. в рамках виконання програми “Підтримка організаційного розвитку” в країнах Західних ННД для сприяння підвищенню поінформованості та залучення громадян до громадських та колективних ініціатив у регіоні. У 2008 р. організація була нагороджена проектом “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER) від Агенції з Міжнародного Розвитку США (USAID) для зміцнення громадянського суспільства в Україні.

Детальнішу інформацію можна знайти за адресами: www.uniter.org.ua та www.pactworld.org

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.