Конкурс присвячено 10-річчю з дня проголошення Дня Європейських Мов.
Головною метою конкурсу є популяризація вивчення іноземних мов серед молоді; диверсифікація спектру вивчення мов з метою збільшення багатомовності та міжкультурного взаєморозуміння.
До участі запрошуються учителі, вихователі загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, а також викладачі коледжів, технікумів та професійних ліцеїв, керівники гуртків центрів позашкільної освіти.
УМОВИ КОНКУРСУ
Чекаємо Ваші роботи до 20 вересня 2011 року за адресою: 25006, м. Кіровоград, вул. Декабристів 18 або за електронною адресою [email protected]
Результати конкурсу будуть оприлюднені до 7 жовтня 2011 р. та надруковані у збірнику, присвяченому Дню Європейських Мов.
Кіровоградська обласна молодіжна громадська організація заснована у 2010 році, пріоритети діяльності: європейська інтеграція України та освітні проекти.
Коментарі
Прикро, що організатори досі не дали раду тим 100 роботам, що вчасно отримали, і вже два місяці не можуть підвести підсумки конкурсу.
Звісно, що могли виникнути будь-які обставини, але навіщо ж так все втаємничувати? Чому організатори уникають можливості хоч якось поінформувати учасників про причини затримки?
і навіщо взагалі такі конкурси?
Шановна Галина Вікторівна!
Анонс до проведення Скайп-конференції, де буде оголошено переможців конкурсу, розміщено за посиланням http://edlkirovograd.blogspot.com/2011/12/blog-post.html
Програма конференції відправлена кожному учаснику конкурсу.
З повагою, Маргарита Калюжна