Громадський рух Революція Доброти оголошує про старт проекту The Spirit Of Kindness Award.
У кожній компанії є люди, які неймовірні. Вони приходять на роботу, забувають про власні проблеми і допомагають іншим відчути себе важливими. Часто вони навіть і не підозрюють, що ставляться до оточуючих за Золотим Правилом: стався до інших так, як хотів би, щоби ставилися до тебе.
Тому кожному українцю дається можливість повідомити про таких людей. Країна повинна знати тих, хто по-справжньому намагається змінити ситуацію в країні гарними вчинками, а не словами!
Кожен громадянин країни може номінувати будь-яку людину, яка намагається зробити життя оточуючих краще (наприклад, касир у супермаркеті, який завжди гідно обслуговує покупців, співробітник пошти, прибиральниця, викладач у школі та інш.). Кожен номінант отримає листа з подякою, а ті, кого номінують найбільша кількість мешканців країни - будуть запрошені на спеціальний урочистий захід, де буде вручатися нагорода за доброту - The Spirit Of Kindness Award.
Мета цього проекту - підвищити рівень обслуговування в країні. Підтримайте можливість визнати тих, хто робить наше життя кращим! Номінувати людину можна відвідавши ресурс www.dobrota.in.
Коментарі