Метою проекту є допомогти лідерам місцевих і регіональних організацій громадянського суспільства АР Крим, Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей та м. Севастополь отримати відповідні знання та навички з представництва інтересів і захисту прав, ведення переговорів з органами влади, налагодження ефективної комунікації між ОГС і органами влади.
Головними цілями тренінгової програми є:
Участь у тренінговій програмі включає: навчання представників ОГС у 4-х дводенних тренінгах, отримання консультацій в он-лайн режимі та стажування 5-ти учасників тренінгової програми у м. Києві.
Теми тренінгів: «Публічна політика. Процес прийняття рішень органами влади», «Участь громадськості у процесі прийняття рішень органами влади», «Громадський моніторинг та експертиза органів влади», «Представлення інтересів та захист прав громадян».
Навчання проводитиметься тренерами-консультантами ТЦК.
Кожен слухач буде забезпечений відповідними інформаційними матеріалами.
Організатори забезпечують: оплату проїзду слухачів за умови надання проїзних документів; проживання та харчування слухачів тренінгової програми.
У конкурсному відборі можуть брати участь організації громадянського суспільства, що: легалізовані не пізніше 1 січня 2007 року у встановленому законом порядку (із набуттям статусу юридичної особи чи шляхом повідомлення про заснування) на одній із таких адміністративно-територіальних одиниць: АР Крим, Запорізька, Миколаївська, Одеська та Херсонська області та м. Севастополь; активно займаються представництвом інтересів та захистом прав1.
Критерії відбору учасників тренінгової програми:
Конкурсний відбір проводиться в два етапи. Перший етап передбачає оцінку заявок ОГС за формальним критерієм та попередній відбір ОГС. Другий етап передбачає проведення ознайомчих візитів до попередньо відібраних ОГС. Після другого етапу для участі у тренінговій програмі буде відібрано не більше 15 ОГС. Кожна із відібраних ОГС має забезпечити присутність 4 активістів на тренінгах. Після тренінгової програми серед 60 учасників на конкурсній основі буде відібрано 5 для стажування у м. Києві.
Претендент має надіслати заявку в офіс Творчого центру ТЦК до 17.00 26 грудня 2008 року.
Коментарі