bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Всеукраїнський конкурс соціальної дії «Зніми свій фільм про проблему, що тебе хвилює!»

Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Сучасний Формат» за підтримки Британської Ради в Україні розпочинає Всеукраїнський конкурс соціальної дії «Зніми свій фільм про проблему, що тебе хвилює!».

Ідея Конкурсу – за допомогою сучасних інформаційних технологій привернути увагу громадськості до суспільних проблем, попередити виникнення таких проблем шляхом активізації участі молодого покоління у процесах прийняття рішень на різних рівнях (локальному, регіональному, всеукраїнському).

Учасники Конкурсу – діти і підлітки, молодь. Участь у Конкурсі можуть брати як окремі особи, так і групи осіб, представники молодіжних та дитячих громадських організацій, теле та кіно студії тощо.

Територія охоплення Конкурсу – усі регіони України.

Для участі у Конкурсі необхідно подати наступні матеріали:

  • Заповнену анкету учасника.
  • Одну відеороботу: короткометражний відеоролик (тривалість 1 - 5 хвилин)

В рамках Конкурсу виокремлено чотири основні теми:

  • Екологія;
  • Права людини;
  • Охорона здоров’я;
  • Соціальні проблеми.

Термін приймання заявок для участі у Конкурсі: до 21 серпня 2011 року. Заявки і конкурсні роботи для участі у Конкурсі приймаються за адресою: майдан Путятинський, 4, оф.101, м. Житомир, 10002 та на e-mail: mgo.sformat@gmail.com (тема листа: Відео конкурс).

Найкращі конкурсні роботи учасників, будуть представлені на Фестивалі конкурсних робіт “Зніми свій фільм про проблему, що тебе хвилює!”, який відбудеться 16 вересня 2011 р. у місті Житомирі.

Журі Конкурсу присуджує спеціальні дипломи переможцям Конкурсу, а також на переможців конкурсу чекають цінні подарунки.

Урочисте нагородження переможців Конкурсу відбудеться на Фестивалі конкурсних робіт “Зніми свій фільм про проблему, що тебе хвилює!” 16 вересня 2010 р. у місті Житомирі.

В рамках конкурсу передбачено проведення дводенного майстер-класу для 25 авторів кращих відео робіт.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.