bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Долучайся!


Реєструйтеся на порталі змінотворців ГУРТ та користуйтеся наступними можливостями:

• щодня отримуйте свіжу та перевірену інформацію про грантові конкурси, вакансії, тендери, можливості для навчання та розвитку, анонси подій та історії успіху від українських та міжнародних організацій;

• підписуйтеся на електронний бюлетень та щопонеділка знайомтеся з найактуальнішими та найцікавішими можливостями для представників громадського сектору;

• щотижня отримуйте на електронну пошту розсилку з ексклюзивними матеріалами від ГУРТ.

• розміщуйте власні оголошення, коментуйте матеріали колег, знаходьте контакти та сприяйте мережуванню! 

Якщо ви вже зареєстровані та хочете не лише отримувати інформацію, але й поширювати свої матеріали - розміщуйте власні оголошення, а ми їх з радістю опублікуємо! Коментуйте матеріали колег, знаходьте контакти та сприяйте мережуванню!

  

Для того, щоб ви могли надійно та безперебійно користуватися нашим ресурсом, команда ГУРТа щодня ретельно відбирає, перевіряє та публікує інформацію про актуальні можливості та події для громадянського суспільства України. Підтримайте нашу діяльність та допоможіть порталу ГУРТ стати ще кращим!

  

Приєднуйтеся до спільноти змінотворців ГУРТа в соцмережах: Facebook, Telegram, YouTube, X, Instagram, WhatsAppЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.