bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вікторія Агентаєва: «Найперше, чим ми можемо допомогти молоді, – проконсультувати їх»
02.06.2015

Запорізька міська молодіжна громадська організація «СТЕП» об'єднує громадян України віком від 14 до 35 років. Основним завданням організації є всебічна підтримка молоді, сприяння її соціальній та політичній активності, проведення освітніх заходів та багато іншого. ГУРТу вдалося поспілкуватися з керівником ГО «СТЕП» Вікторією Агентаєвою.

- Вікторіє, скажіть, як давно виникла ваша організація і що стало поштовхом до її створення?

- ГО «СТЕП» виникла в 2009 році. Поштовхом стала необхідність юридичної основи для нашої діяльності, адже щоб стати офіційним партнером міської влади або інших організацій-партнерів, потрібно мати юридичний статус. До того ж, це полегшує комунікацію на рівні партнерства.

- Хто забезпечує роботу молодіжної організації?

- Спочатку нас було небагато – семеро. Хтось займався правлінням, інші виконували зобов’язання журналістів. На сьогодні з урахуванням того, що всі працюють за своїм напрямком та виконують різні функції, у штаті на постійній основі працюють до 15 людей. Якщо ж рахувати волонтерів та тих, хто працює над певними поточними проектами, то близько 55.

- Як ви думаєте, яка роль молоді у побудові громадянського суспільства в Україні?

- Роль та завдання молодого покоління дуже велика. По-перше, вона стежить за нововведеннями. Навіть я у наш час не завжди встигаю за чимось новим (сміється, – авт.). По-друге, вносить своє бачення тієї чи іншої ситуації. Проблема лише в тому, що молодь зараз здебільшого пасивна: студент, наприклад, краще піде працювати, аби заробити грошей, аніж почне займатися волонтерством.

- Як про вас може дізнатися молода людина, яка потенційно могла би стати членом вашої організації?

- Ми проводимо велику кількість заходів. Саме після них із нами знайомляться нові партнери. Є ще, звісно, буклети, прес-релізи, які ми намагаємося активно розповсюджувати; знімаємо відеоролики, пишемо до місцевих газет, поширюємо інформацію на наших особистих сторінках у соцмережах.

- Як саме ви підтримуєте ініціативи молоді, їх ідеї?

- Я – мер молодіжної ради Запоріжжя й заступник директора комунального підприємства, тож маю можливість впливати на деякі процеси, хоча найперше, чим ми можемо допомогти, – консультація. Можемо дати якісь поради, рекомендацію, координувати їхню діяльність.

- У вас є волонтерські проекти. Розкажіть про них.

- Приблизно півтора роки тому до нас приїздив представник Корпусу миру. Ми спільно проводили семінари, але на жаль, сьогодні вже не співпрацюємо. Однак волонтерством займаємося, і, якщо до нас завітають із бажання долучитися, ми направимо на ту чи іншу волонтерську діяльність. 

Спілкувався Денис Красніков

Контакти

Коментарі

Оля Туринська   3250 днів тому   #  

Ця організація діє лише в Запоріжжі?

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   3249 днів тому   #  

Наскільки я знаю, то так.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.