Посідаючи 134-те місце в рейтингу сприйняття корупції Transparency International, Україна, як виявилось, має не тільки безмежні обсяги та різновиди корупції, а й безліч ефективних і цікавих практик її подолання та протидії. Це підтверджує банк антикорупційного досвіду, створений громадськими активістами, які об’єднались в Інтернет-мережу антикорупціонерів.
На сьогодні переважній більшості звичайних громадян набридло слухати нові повідомлення про корупцію та чергове затримання корупціонерів. Не надихають і новітні антикорупційні розробки Президента та Уряду. Люди не хочуть знати, що є, вони бажають знати – що робити? Відповідь саме на це питання - що робити, коли ти стикаєшся з корупцією, має надати банк антикорупційних практик, який міститиме дієвий та ефективний досвід протидії корупції в Україні в будь-якій сфері.
Розробниками ініціативи виступили громадські активісти, які об’єднались в Інтернет-мережу антикорупціонерів. Весь позитивний антикорупційний досвід незабаром буде зібрано в одному місці – на спеціальному Інтернет–ресурсі. А поки відбувається його розробка, громадські антикорупціонери пропонують всім охочим долучитись до його наповнення та поділитись власним досвідом або досвідом Вашої організації в протидії корупції.
Всі позитивні практики будуть розповсюджені через Інтернет–розсилку мережі антикорупціонерів та оприлюднені на спеціальній сторінці Facebook. Окрім того, Творче об’єднання «ТОРО» (Контактна група в Україні Transparency International) планує протягом травня – червня 2011 року проведення регіональних експертних дискусій щодо обговорення позитивного досвіду громадськості в протидії корупції.
До участі в заходах планується долучати громадських активістів, які надішлють власний цікавий та корисний антикорупційний досвід. Надсилати антикорупційні практики можна за допомогою on-line форми.. Якщо ж заповнення on-line форми викличе труднощі, антикорупційний досвід можна розмістити в анкеті, що міститься в додатку.
Заповнені анкети або будь-яку інформацію надсилайте на адресу - [email protected], Її отримають більше 200 громадських активістів з усієї України.
Пам’ятайте, що вся інформація, надіслана на цю адресу, стає доступною для тих, хто підписаний до групи, тому Ваші повідомлення мають бути цікавими цим людям і написаними в дусі толерантності та поваги до думки інших.
З інших будь-яких питань прохання тримати зв'язок з Вікторією Дігтяр, e-mail: [email protected] office +38(0522)27-27-54, fax +38(0522)22-82-91, cell +38(050)746-38-28
Коментарі