bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Випадкова помилка або свідоме воскресіння Гітлера?
12.04.2010

12 квітня – День пам’яті жертв Катастрофи і героїзму європейського еврейства, Йом А-шоа, що відзначається в день початку повстання у Варшавському гетто. Цього дня живі згадують шість мільйонів євреїв, серед яких мільйон дітей, убитих нацистами під час Другої Світової війни. Віддають дань безвинно вбитим й вшановують велич духовного опору єврейських чоловіків, жінок і дітей, що кинули виклик нелюдяним умовам, в які вони були поставлені, і що зберегли свою віру, релігію, моральність і людяність. Віддають належне фізичному опору євреїв, що повставали проти тиранії нацистів усюди, де це було можливо, що брали участь в діяльності підпілля і союзних сил.

Тисячі євреїв-героїв діяли в найстрашніші в історії людства часи в країнах, підлеглих нацистському режиму, з однією метою – врятувати єврейський народ і зберегти його в Європі всупереч гітлерівському геноциду. До цього дня не названі імена всіх жертв нацистських лиходійств, залишилися фундаментально не вивчені факти героїзму євреїв, що рятували інших євреїв за часів Голокосту. І в цей святий день для кожної людини, у якої є людська совість і людська пам’ять, Український телевізійний канал СТБ в циклі «У пошуках істини» анонсує вранці і показує увечері 12 квітня програму «Дві з половиною октави Адольфа Гітлера. Нечувані факти з життя диктатора в дослідженні журналістів СТБ». У цьому фільмі широкому загалу представлені пікантні факти і сенсаційні дані, що більше 60 років зберігалися під грифом «надсекретно»: чому Гітлер намагався звертатися до народу увечері і вночі, який вплив він мав на моду і, навіть, шокуючи особливості його сексуальних переваг.

У міжнародний день пам’яті гітлерівських жертв громадянам України пропонують заглянути в підсвідомість і ліжко Гітлера. Що це? Випадкова помилка або насмішка над найсвятішим, що є у тих, що живуть? Або воскресіння Гітлера, неофашизму і неонацизму?!

 

Контакти

Коментарі

Кравчук Егор   5363 дні тому   #  

что меня удивляет, так это количество ярлыков, которые навешиваются на историю и исторических личностей. В том числе на Гитлера и Сталина. Да, может фашизм и был применён достаточно жестко, породив геноцид и прочие негативные вещи, но почему просто замалчивается и положительные стороны? ведь Человек поднял страну практически с разрухи, дал людям работу и цель (какая разница по сути как она достигалась). И по мнению многих историков, Гитлер всего лишь "позычил" систему "Гулагов" и репрессий у Сталина. Чот про Сталина молчат и даже собираются устанавливать памятник. По моему, сейчас больше оперируют "ярлыками" чем историческими фактами. Да и фашизм в чистом виде достаточно интересная теория, а если совсем честно - мне тоже многое не нравится: цыганские Бароны, контролирующие наркоту и многие иностранцы, которые очень неадекватно ведут себя по отношению к простому украинскому населению, если достигают определенного статуса (а-ля крутой бизнесмен, в итоге скрытые бандитские группировки).

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.