bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Перевірте свій e-mail


Вам надіслано активаційний лінк на адресу, яку ви вказали при реєстрації, з інформацією про те, як можна активувати свій
реєтраційний запис.

Зауважте, що реєстраційний запис треба активувати обов'язково, неактивована реєстрація закінчиться через 2 дні.

Застереження

Лінк на підтвердження реєстрації іноді деякими поштовими системами ідентифікується як спам. Якщо Ви не отримали повідомлення на підтвердження реєстрації на порталі www.gurt.org.ua, будь ласка, перевірте також папку «Спам» у Вашій поштовій скринці та позначте повідомлення, яке надійшло від ГУРТа як «НЕ СПАМ».

Ваша антивірусна система, що обладнана антиспамовими фільтрами (Kaspersky Antispam, Dr. Web та ін.) також може бути причиною неотримання повідомлень від ГУРТа.

Якщо Ви використовуєте антивірусні системи, що обладнані такими фільтрами, Ви можете додати адресу info@gurt.org.ua та домен gurt.org.ua в так званий «білий» список, щоб запобігти блокуванню листів ГУРТа.

Ми не рекомендуємо використовувати поштові скриньки на mail.ru, list.ru. Для гарантованого отримання повідомлень ГУРТа використовуйте поштові скриньки на Gmail, Yahoo, bigmir.Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.