Вакансії ГУРТа

ГУРТ ГУРТ шукає асистента виконавчого директора

ГУРТ – провідний національний центр суспільної інформації та експертизи, що працює з 1995 року, шукає вмотивованого асистента виконавчого директора для підвищення ефективності управління організацією в умовах структурних змін. Дедлайн для зголошення - 5 травня 2017 р. >>>>

ГУРТ ГУРТ шукає координатора робочої групи

ГУРТ шукає координатора робочої групи для розроблення навчальних матеріалів для учнів професійно-технічних навчальних закладів у рамках українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для покращення санітарно-технічної освіти в Україні». Дедлайн для зголошення - 18.00 12 травня 2017 р. >>>>

Ресурсний центр ГУРТ – це провідний національний центр суспільної інформації та експертизи. Розвиваючи громадянське суспільство з 1995 року, ми віддані розбудові України.

ГУРТ бере активну участь в демократичних суспільних перетвореннях в Україні, використовуючи та розвиваючи потенціал інститутів громадянського суспільства. Ресурсний центр працює для свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях.

МІСІЯ 2020

ГУРТ стає ресурсною платформою українських інститутів громадянського суспільства для залучення громадян до активної участі у житті суспільства та впровадження суспільних змін, орієнтуючись на такі європейські цінності: гідність, відповідальність і повага. 

СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ

  • Зміцнення основ громадянського суспільства завдяки популяризації волонтерства і розвитку малого підприємництва
  • Посилення голосу громадянського суспільства завдяки ресурсній платформі українських інститутів громадянського суспільства і медіа порталу суспільно активних громадян ГУРТ.
  • Розвиток місцевих громад завдяки впровадженню найкращих практик та їхньому поширенню
  • Реформування України завдяки реалізації проектів, що мають вплив на прийняття державних рішень

СТРАТЕГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ

Для досягнення стратегічних цілей ГУРТ застосовує такі інструменти:

КОМПЕТЕНЦІЇ ГУРТа

КОНТАКТИ

вул. Попудренка 52, офіс 609, м. Київ, 02094
тел./факс: +38 (044) 296 1052
е- пошта: info@gurt.org.ua
веб: gurt.org.ua 

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.