Обличчя сектору


«Обличчя сектору» – це нова рубрика на порталі ГУРТ, в рамках якої ми говоритимемо про справжні цінності, ідеали, переконання, думки, мотиви й вчинки персоналій, котрі будують громадянське суспільство нашої країни.  

Ганна Кіященко: «Мій рецепт успіху – це непохитна віра в те, що я роблю»

26.04.2017

В рамках рубрики «Обличчя сектору» ГУРТ поспілкувався із головою Полтавської філії Суспільної служби України Ганною Кіященко. Наша розмова пройшла невимушено й із посмішкою. Що портал ГУРТ дізнався про пані Ганну та її життєві пріоритети, читайте в інтерв’ю.

Читати далі...

Любов Паливода: «Як справжня західноукраїнська жінка я вмію абсолютно все»

07.02.2017

ГУРТ поспілкувався із незалежними експертом, засновницею і президентом однієї із найстарших громадських організацій України – Творчий центр ТЦК – Любов’ю Паливодою. Будучи математиком не тільки за освітою, але й за складом розуму, пані Любов не буде довго говорити про себе й філософствувати. Натомість, радо розповідає про навчання та роботу. Що портал ГУРТ дізнався про Любов Паливоду та її пріоритети, читайте нижче.

Читати далі...

Яків Рогалін: «За 19 років благодійницької діяльності я не бачив жодного ангела, навіть у дзеркалі»

09.12.2016

Цього разу ми спілкувалися з керівником Донецького міського благодійного фонду «Доброта», хірургом-проктологом вищої категорії, кандидатом медичних наук, бізнесменом Яковом Рогаліним. Після початку військових дій на сході України він із родиною, на відміну від більшості громадських діячів, залишився у рідному Донецьку. Тож у рамках інтерв’ю Яків Рогалін розповів не тільки про свою життєву філософію й професійну діяльність, а й про життя на окупованій території.

 Читати далі...

Ігор Добко: «Громадський сектор має бути механізмом об’єднання людей»

19.09.2016

Вересневим «обличчям сектору» став заступник голови «Товариства Лева» – однієї із найстарших і найавторитетніших громадських організацій України, громадський і культурний діяч Ігор Добко. Про життя, спогади, захоплення та професійну діяльність пана Ігоря читайте нижче.

Читати далі...

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.