ГУРТ виконуватиме перший проект державно-приватного партнерства уряду Швейцарії у Східній Європі

23 грудня відбулася презентація проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» та підписання Меморандуму про співпрацю в його межах. Це перший проект державно-приватного партнерства, який впроваджує уряд Швейцарської Конфедерації у Східній Європі.

Меморандум про співпрацю підписали три сторони – Міністерство освіти і науки України, Швейцарська Конфедерація, представлена Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, та «Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ». Ресурсний центр ГУРТ став його виконавцем.

«Для Швейцарського бюро співробітництва цей проект є особливим, оскільки це перше державно-приватне партнерство, яке ми впроваджуємо в Східній Європі. До того ж це яскравий приклад співпраці між державним сектором та бізнесом: між урядом України, урядом Швейцарії та приватною компанією», – підкреслив директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані.

Внаслідок реалізації проекту буде розроблена новітня навчальна програма для слюсарів-сантехників, яку після схвалення Міністерством освіти і науки України застосовуватимуть у роботі професійно-технічних навчальних закладів.

Другий компонент – навчання методистів і викладачів, аби вони змогли правильно використовувати розроблену програму.

По-третє, передбачається оснащення закладів освіти, які є учасниками проекту, сучасним обладнанням, що допоможе учням на практиці засвоювати отримані знання. В результаті очікується підвищення спроможності обраних закладів професійно-технічної освіти в забезпеченні навчального процесу так, щоб він максимально орієнтувався на потреби ринку праці у сфері сантехнічних послуг. Випускники ж, які пройдуть навчання, отримають практичні професійні навички для працевлаштування в галузі.

«Ми очікуємо від цього проекту фахових сантехніків, бо сантехніки в Європі для «Геберіт» – це основний партнер. Для того, щоб такі спеціалісти з’явилися, необхідно, щоби ця професія була престижною та давала заробіток. Наша компанія зі свого боку може запропонувати стажування, забезпечити зв'язок між навчанням і майбутньою роботою», – зауважив голова Представництва «Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ» в Україні Олексій Раков.

Після урочистої частини відбулося перше засідання Наглядової ради проекту, під час якого обрали голову Ради, затвердили статут і план виконання проекту на період із січня по червень 2015 року, який впроваджуватиме Ресурсний центр ГУРТ.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 7  - Нi  

Коментарі

Іван Болокан   409 днів тому   #  

https://www.facebook.com/Odessa-Interregional-Educational-And-Practical-Center-1305567426149156/

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.