Загальна інформація
Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» (УЦКС) була створена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17 жовтня 2012 (№ 201-0) з метою покращення координації та спрямування національних зусиль для боротьби з ВІЛ, туберкульозом та іншими соціально небезпечними захворюваннями в Україні. УЦКС є основним органом країни, завданням якого є протидія інфекційним захворюванням, та який відповідає на поточні проблеми в галузі охорони здоров’я і нові загрози в країні.
УЦКС був сформований на базі Українського центру профілактики і боротьби зі СНІДом шляхом приєднання колишнього Національного центру туберкульозу. Ця інтеграція була здійснена відповідно до поточної програми “Здоров’я-2020”, що реалізується в Україні Європейським регіональним бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) за підтримки Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України.
УЦКС здійснює організаційне та технічне керівництво для медичних працівників і менеджерів охорони здоров’я по всій країні для забезпечення адекватності лікування ВІЛ-позитивних людей. УЦКС також бере участь у пілотуванні і впровадженні нових методів діагностики, лікування та профілактики ВІЛ-інфекції, СНІДу та туберкульозу. Центр надає допомогу в розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері ВІЛ/СНІДу та туберкульозу. Завдяки Національному центру Моніторингу і Оцінки (МіО), УЦКС контролює виконання національних програм з ВІЛ та ТБ, виступаючи єдиним координаційним центром в Україні з передачі даних та інформації стосовно цих захворювань. У програмах моніторингу, УЦКС приділяє особливу увагу зміцненню зв’язків із закладами первинної охорони здоров’я та соціальних служб, як основу суспільної охорони здоров’я. Примітно, що УЦКС одноособово відіграє провідну роль в управлінні розподілом та використанням лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування ВІЛ та ТБ. УЦКС також працює з організаціями – представниками громадянського суспільства (наприклад, НУО що займаються адвокацією та зниженням шкоди в галузі ВІЛ/СНІДу, місцевими громадськими організаціями, що працюють в сфері профілактики та лікування ВІЛ тощо) по всій Україні для задоволення потреб пацієнтів і для забезпечення скоординованої та орієнтованої на пацієнта відповіді на інфекційні захворювання.
Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» (далі – УЦКС) в рамках реалізації програми гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста із звітності з Глобальним Фондом в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
ІІ. Мета та предмет конкурсу
Метою конкурсу є відбір консультанта на заміщення вакантної посади спеціаліста із звітності з Глобальним Фондом в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
ІІІ. Обов’язки та завдання:
1. Система МІО та звітність в рамках програми гранту.
- Планування, розроблення та впровадження системи МІО програми гранту, забезпечуючи узгодженість показників з національною системою МІО.
- Розроблення, впровадження, регулярне оцінювання і, за потребою, оновлення форматів та процедур звітності для підрозділів ДУ «Український Центр соцхвороб МОЗ України» та субреципієнтів.
- Забезпечувати внесення програмної інформації в регулярні звіти ДУ «Український Центр соцхвороб МОЗ України» до грантонадавачів а також в рамках державної та міжнародної звітності з питань контролю туберкульозу в Україні.
- Координація участі ДУ «Український Центр соцхвороб МОЗ України» у заходах із розвитку та зміцнення системи МІО.
- Участь у створенні та впровадженні системи забезпечення та контролю якості даних.
2. Розбудова регіональної системи МІО в сфері туберкульозу та ВІЛ/ТБ ко-інфекції (РС МІО).
- Участь у розробленні політик і стратегій щодо розвитку РС МІО.
- Участь у розробленні проектів правових актів, що регламентують діяльність РС МІО.
- Участь у формування рекомендацій для керівництва УЦКС щодо напрямів та перспектив розвитку РС МІО, написання тематичних довідок, створення презентацій.
- Участь у засіданнях робочих груп та інших публічних заходах, під час яких розглядаються питання розвитку РС МІО;
- Координація діяльності з розвитку РС МІО з міжнародними та національними партнерами.
- Участь у створення методичних посібників, аналітичних оглядів та інших довідкових та презентаційних матеріалів з питань розвитку РС МІО.
3. Робота з субреципієнтами.
Виконання інших професійних обов’язків на вимогу керівника.
- Переклад необхідної інформації (текстів, презентацій, тезисів, звітності, тощо) для спеціалістів МіО та спеціалістів УЦКС.
- Переклад щотижневої інформації на сайт.
- Листування з іноземними партнерами.
- Виконання інших обов’язків на вимогу керівника.
ІV. Кваліфікаційні вимоги:
Процедура подання резюме:
будь ласка, надсилайте своє резюме та супровідний лист Ярославу Бриленко на адресу: [email protected]
У полі «тема» вкажіть «Резюме – Спеціаліст із звітності з Глобальним фондом»
Кінцевий термін подання резюме: 31 травня 2015 року.
За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді
Коментарі