МЦПД шукає регіональних партнерів у Тернопільській та Луганській областях

У рамках конституційного проекту Міжнародний центр перспективних досліджень протягом листопада-грудня 2016 року проводитиме освітні заходи (лекції для студентів та уроки для школярів). У зв’язку з цим, ми шукаємо регіонального партнера у Тернопільській та Луганській областях для організації лекцій для учнів старших класів та студентів, тобто узгодження всіх організаційних моментів, що включають:

  • пошук та узгодження оренди приміщення для лекції;
  • досягнення домовленості з школами, коледжами, технікуми, вузами, щодо проведення лекції;
  •  допомога в підборі лектора (місцевий лідер громадської думки);
  • розміщення інформації про проведенні заходи в місцевих ЗМІ;
  • допомога в логістичних питаннях;
  • проведення кругло столу для експертів або прес конференції або організація виступу на місцевому ТВ/Радіо - визначається окремо.

У кожній області має бути проведено 6 уроків для школярів та 2 лекції для студентів. Можливими є великі заходи, наприклад, одна лекція для кількох навчальних закладів міста чи області, на якій будуть присутніми умовно 150-200 учнів чи студентів одразу. Особливо доречним є об’єднання заходів для проведення в місцях особливого культурного та історичного значення. Однак, можливими є і проведення окремих уроків та лекцій у навчальних закладах.

Дедлайн - 21 жовтня 2016 р.

Матеріали для заходів забезпечуються МЦПД.

Надсилайте коротку пропозицію з Вашим баченням реалізації поставлених завдань (у яких містах області Ви можете організувати заходи; кількість заходів; чи є зв’язки з лідерами громадської думки, що могли б узяти участь у заходах; місця історичного значення, куди можливо вивезти дітей щоб провести цікаві лекції  і т.п.) на v.shygirt@icps.kiev.ua

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.