Всеукраїнський рух «Твоя Країна» в Кременчуці

Некомерційний молодіжний мережевий рух «Твоя Країна» запрошує молодь з усіх куточків України приєднатися до Всеукраїнського Руху «Твоя Країна» та стати учасниками триденного візиту у місті Кременчук Полтавської області! Дедлайн - 13 серпня 2017 р.

Дати візиту в Кременчуці: 25-27 серпня 2017 року.

Насичена програма включає в себе огляд найяскравіших об’єктів міста, різноманітні екскурсії, майстер-класи, знайомство з волонтером із Польщі та місцевими активістами, тім-білдінг, музичний вечір, середньовічне шоу, етно-ватру на берегу Дніпра та інші цікаві розвиваючі активності.

Організатори візиту в Кременчуці доведуть, що приємно здивувати різноманіттям може не тільки обласний центр!

Все, що треба зробити – це заповнити анкету за посиланням: http://bit.ly/tvoja_krajina_anketa

Вік учасників: 18-30 років.

Дедлайн прийому анкет: 13.08.2017 (включно).

За підтримки ГО «Культурний Діалог», British Council Ukraine, Управління культури і туризму у місті Кременчук.

Довідка про проект:

«Твоя країна» – це некомерційний молодіжний мережевий рух, що полягає у кількаденних поїздках з насиченою програмою до обраного населеного пункту. Рух стартував під час Революції Гідності 22 січня 2014 року. З того часу відбулося більше 210 візитів, у яких взяли участь майже 2500 учасників і охоплено 48 міст, містечок та сіл України.

Учасниками проекту є українська молодь, зацікавлена в отриманні нових знань та корисного досвіду, розширенні свого кругозору та кола знайомих.

Центральні цінності проекту описуються словами «довіра», «всеукраїнськість», «любов до людей».

Головні завдання проекту — сприяння розвитку в молодих людей лідерських навичок, активізація внутрішнього туризму та пізнання рідної країни, стимулювання робити щось значуще й суспільно корисне, активність та небайдужість.

Руйнуйте свої стереотипи, подорожуйте максимально весело та економно, дізнавайтеся купу цікавого про міста рідної країни разом з нами! 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.