Начальний тур з соціального підприємництва до м. Запоріжжя

Запрошуємо молодих людей прийняти участь в учбовому турі з соціального підприємництва до м. Запоріжжя 14-17 серпня 2017 р. Дедлайн - 3 серпня 2017 р.

Ти молодий, активний, думаєш про майбутнє, прагнеш змінити своє життя та життя круг себе на краще? Тобі від 16 до 20 років? Ти є переселенцем, допомагаєш, або маєш бажання допомагати переселенцям з зони АТО та мешкаєш в Донецькій, Луганській, Харківській, Одеській, Запорізькій області? Якщо твоя відповідь позитивна то, спеціально для тебе, ми проводимо учбовий тур в межах проекту «Соціальне підприємництво – ми знаємо як змінити життя на краще» до м. Запоріжжя 14-17 серпня 2017 р.

Чому саме соціальне підприємництво? Тому що саме соціальне підприємництво допомагає міняти себе та світ навколо на краще. Саме соціальне підприємництво дає можливість отримати почуття впевненості в собі та своїх можливостях, реалізувати себе, розвинути цінні життєві навички. Саме соціальне підприємництво допомагає сподіватися, мріяти, намагатися, діяти.

Чому саме учбовий тур? Тому що саме учбовий тур надасть можливість не тільки познайомитися з поняттям соціального підприємництва, але й прийняти участь в різних майстер-класах, неформальних заходах, відвідати соціальні підприємства та навіть прийняти участь в їх роботі, а також поспілкуватися з однодумцями, обсудити спільні проблеми та ідеї їх вирішення за допомогою соціального підприємництва.

Участь у турі безкоштовна. Організатори забезпечують всіх учасників роздатковими матеріалами та кава-паузами. Учасники з Донецької, Луганської, Харківської, Одеської областей забезпечуються проживанням та харчуванням. Проїзд  організовується та фінансується учасниками самостійно.

Якщо ти бажаєш взяти участь в турі, залиште свою заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSco2qRgCa2UtmSid_WlWxiP6krjLD0iJS7GxSlmhbGg4n9Lzg/viewform?usp=send_form

Заявки приймаються до 3.08.2017 р.

ДО ЗУСТРІЧІ!

Учбовий тур організований громадською організацією «Відновлення та економічний розвиток»..

Контакти

  • ГО “Відновлення та економічний розвиток”
  • [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.