У травні-червні 2016 р. в рамках міжнародного проекту «Ми можемо більше! Сприяння громадянській партиципації молоді в Україні, Росії і Грузії» відбудуться дводенні українсько-німецькі тренінги «Ефективні форми і методи залучення дітей і молоді» для освітян і громадських активістів.
Запрошуємо до участі громадських активістів, представників НДО, освітян, усіх, хто працює з дітьми та молоддю, прагне започатковувати чи поширювати дитячі й молодіжні ініціативи для зміцнення громадянського суспільства.
Під час семінару німецькі й українські тренери ознайомлять учасників з досвідом впровадження проекту М18, прогресивними інструментами залучення молоді, активними методиками створення проекту та його реалізації у співпраці з місцевими стейкхолдерами.
Також німецький експерт поділиться досвідом партиципації дітей та молоді у Німеччині.
Умови участі:
У кiнцi вересня розпочнеться онлайн-голосування за кращу ініціативу, і команди, якi підготують та реалізують найкращi соціальнi проекти, матимуть змогу побачити принципи партиципації у дії у Німеччині. Проектом передбачено повне фінансування подорожі до Берліну представникiв команд трьох кращих проектiв у грудні 2016 року (загалом 10 чоловiк).
Також 29 жовтня 2016 року команди учасників отримають можливiсть презентувати свої проекти у Києві на молодiжному форумi, який буде проходити в Київській Державній Адміністрації.
Якщо ви бажаєте взяти участь у семінарах-тренінгах та долучитися до проекту М18, заповніть анкету, вказавши мету вашої участі. Оберіть час і регіон. Для участі в тренінгах буде відібрано по 20 учасників з кожного регіону.
11-12 травня - Київ (регіон Київщини, Черкащина),
14-15 червня - Одеса (регіон Одещини, Запоріжжя, Львівщина),
17-18 червня - Харків (регіон Харківщини, Донецьк, Краматорськ).
Реєстрація на семінар закінчується за 7 днів до початку заходу.
Детальніше про проект https://www.m18.org.ua/ або http://edudevelop.org.ua/
Проект «Ми можемо більше! Сприяння громадянській партиципації молоді в Україні, Росії і Грузії» реалізується в Україні у партнерстві громадських організацій «Агенція розвитку освітньої політики», Україна та DRA «Deutsch-RussischerAustausch», Німеччина за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
Коментарі