11 років Кіровоградська мережа ЛЖВ – на захисті громадського здоров’я!

Одинадцять років Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» стоїть на захисті громадського здоров’я.

Лише за 2015 ми: охопили соціальними послугами більше 3000 осіб. Близько 1400 ув’язнених та засуджених було залучено до тестування на ВІЛ. Понад 100 ВІЛ-позитивних щомісяця отримали АРТ через соціальних працівників. 840 ВІЛ-позитивних отримали послуги з догляду та підтримки

Відкритість, толерантність, прозорість, справедливість, рівність – це ті принципи, яких дотримуються в організації.

Перелік наданих послуг минулого року розширився. З першочергових завдань: зупинення епідемії ВІЛ/СНІДу, забезпечення якості життя ВІЛ-позитивних людей, забезпечення соціальної підзвітності медицини.

Відкриття центру реєстрації громадян, юридичної клініки для допомоги ВІЛ-позитивним людям, центру соціального обслуговування, збільшення кількості занять з профілактики для молоді, безкоштовний курс лікування гепатиту С для ВІЛ-позитивних, модернізація централізованого механізму діагностики ВІЛ серед засуджених – це в пріоритеті Кіровоградської мережі ЛЖВ  нинішнього року.

Ми створюємо світ, в якому кожен отримує гідну медичну та соціальну допомогу.

 

Контакти

  • Кіровоградське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»
  • [email protected]
  • (0522) 24-69-04
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.