У мережі інтернет почав працювати Глобальний веб-портал, який відкриває світу унікальні туристичні можливості України. Він має назву UkraineCityGuide.com. Метою появи порталу є формування в майбутньому пошани до України з боку світової спільноти, створення в країні повноцінного ринку вїзного туризму та спокійна, але стабільна модернізація вітчизняної інфраструктури, дотичної до туристичної галузі.
Портал створений та запущений у роботу Херсонською обласною молодіжної громадською організацією «Траст Девелопмент Юкрейн». Фінансування проекту відбувається коштом організації.
На сьогоднішній момент портал працює російською та англійською мовами. Він описує цікаві місця для відвідин і всі регіони в цілому. Навіть ті з них, які власні жителі сприймають абсолютно безнадійними з туристичної точки зору. Портал дає обєктивну інформацію про негативні явища в житті України, як одну з причин обовязкового відвідання України туристами. Також на порталі UkraineCityGuide.com розміщена стрічка позитивних «Новин України» (призначена для світових ЗМІ), місце для висвітлення культурних та спортивних подій, а також подій у сфері мистецтва. Передбачено місце для розміщення інформації про вітчизняні готелі, ресторани та інші «Місця для проживання та харчування» – заповнення даного розділ поки не розпочато.
В цілому ж, на сьогоднішній день, на порталі UkraineCityGuide.com вже розміщено близько 1 тисячі унікальних текстів. 40% з них перекладені англійською. До кінця серпня співвідношення російських та англомовних текстів буде рівним. Після цього засновники порталу планують всі зусилля сконцентрувати на просуванні інформації про Україну в світі, а також почати переговори з зарубіжними туристичними компаніями про відкриття напряму «Україна».
Коментарі
цікаво дізнатися, що означає "Фінансування проекту відбувається коштом організації"
Пані Людмило, задовільняємо Вашу цікавість:
"Фінансування проекту відбувається коштом організації" означає, що всі фінансові витрати по проекту лежать на плечах людей, які роблять проект.
Ніхто не отримує за це жодної копійки.
Андрій Юрковський, громадянин Ізраїлю, власник приватної фирми, яка займається веб-програмуванням, вклав у проект (зарплатнею фрі-лансерним та штатним програмістам) 20 тис.дол. Також виняйняв під портал сервер у німецькому дата-центрі
Наталя Матковська, депутат Херсонської міської ради - написала російською мовою до порталу всі тексти й зараз займається його редагуванням.
Дмитро Козонак, займається зовнішними комунікацією та загальним розвитком проекту.
Переклад на англійську роблять 5-6 чоловік з Києва та Херсону. Серед них випускник ХДУ Євген Бриков (Херсон), аналітик копорації "Укрпиво"Аліна Алексєєнко (Київ), голова прес-служби церкви "Посольство Боже" Жанна Кобилінська (Київ), до недавна фінансовий аналітик телеканалу 1+1 Іван Ветюков (Київ, але корінний херсонець).
Дану інформацію можна вважати офіціною та використовувати для публікацій.
дякую за відповідь.
але давайте все ж таки спочатку. спочатку я отримала на персональну скриньку повідомлення з темою "пропозиція", яке насправді пропозиції не містило, натомість містило піар вищезгаданого порталу.
при тому я запита на інформацію не залишала ані на порталі, ані у контактній скриньці.
відповідно, надіслане мені повідомлення є класичним спамом.
чи пасують громадській організації агресивні маркетингові технології - це дискусійне питання.
можливо, на тутешньом порталі варто було б його обговорити окремо.
ну, і власне про відповідь.
можливо, я винятково тупа.
але ніяк не можу зрозуміти, як гроші громадянина Х та власна праця громадянки У раптом перетворюються на "власний кошт організації".
навіть якщо ці двоє - члени організації чи може навіть й засновники.
тим більше, коли "кошт організації" ілюструється посадами/регаліями перелічених персон, які вони здобули зовсім в інших організаціях/сферах діяльності.
буду дуже вдячна, якщо колеги мені пояснять ці трансформації
(продовження)
також маю ще одне питання.
"За словами засновників, робота порталу є на 90% соціально спрямованою, а комерційна вигода для них не є пріоритетною"
тобто - комерційна вигода хоч і не пріоритетна, але передбачувана?
а як бути з тим, що громадська організація не може мати на меті прибутку?
і останнє. може хтось підкаже.
а що розробка такого порталу справді 20 тис. дол. коштує?
тоді поращення ГУРТівського порталу за 14 тис. ГРН (якщо не помиляюся), на які ГУРТ збирає пожертви - то справді смішні копійки. тоді я готова взяти назад свої сумніви щодо доцільності цього покращення.
Можливо словосполучення «власний кошт організації» не є правильним, оскільки насправді мова йде про власний кошт засновників (офіційних засновників, що можна перевірити у Головному управлінні юстиції Херсонської області) організації. Втім, ми дозволили собі застосувати саме таке словосполучення, оскільки не подавали офіційний фінансовий звіт, а написали прес-реліз. На нашу думку суть від того не міняється. Головним було проінформувати громадськість, що проект не фінансується жодною донорською, чи урядовою організацією, або сторонніми людьми. Посади зазначені для прозорості й чіткості, тим паче, що принаймні одну особу, що має стосунок до порталу, Ви особисто знаєте більше шести років.
ВІДПОВІДЬ ПРОДОВЖЕННЯ
Громадська організація не має і не буде мати на меті отримання прибутку. Втім. згідно п. IV ст. 20 закону України Про об’єднання громадян «громадські організації мають право засновувати підприємства, необхідні для виконання статутних цілей». Для розвитку порталу права на його утримання та розвиток будуть передані комерційній структурі, яка весь можливий прибуток буде спрямовувати на розвиток порталу, а також рекламу України поза її межами
Чому ви порівняли наш портал з ГУРТівським? Наприклад, наскільки мені відомо, створення порталу «Громадський простір» - http://civic.ua – обійшлося у 2003-му (якщо не помиляюся) році більше, ніж у 100 тис. доларів.
Створення програмної та дизайнерської частини порталу http://ukrainecityguide.com тривало більше року, і деякі правки робляться зараз. Двигун був написаний з нуля. Щомісяця над цією роботою працювало 2-3 досвідчених програміста. А також залучалися фрілансери. Такого рішення з інтерактивною картою України, яка міститься на головній сторінці порталу, не існує на жодному!!! подібному інтернет-ресурсі у світі. Принаймні, розробники порталу такого рішення не бачили, і воно є 100-відсотковою їхньою авторською розробкою.
Ну і щодо нашого спаму:
"Класичним спамом" - як Ви назвали, був електронний лист, надісланий на єдину електронну адресу, який починався з привітання «Пані Людмило, доброго дня!»
прошу адміністратора прибрати особисту адресу, розміщену в попередньому коментарі без моєї на те згоди.
яскравий приклад коректного поводження в мережі, чи не так?
Пані Людмило, прошу вибачення, якщо не коректно себе повів.
Просто я вкрай з Вами заплутався – вчора ви написали нам: «Уклінно прошу - не треба засмічувати мою поштову скриньку. Якщо я питаю через сайт - то очікую відповіді у той самий спосіб. Дякую за розуміння».
Підкажіть будь ласка, яким чином можна отримувати Вашу згоду, щоб все бул в рамках коректності?
здається, правила надзвичайно прості:
- спілкуватися через той ресурс, що запропонований для спілкування
- не викладати на відкритий ресурс чужу інформацію, на викладання якої нема дозволу.
Ок. Будемо дотримуватися правил. Ще раз прошу вибачення!
Пропозиція, з якою зверталися у особистому листі до Вас, але яку так і забули сформулювати була наступна:
"Пані Людмило, просимо розповсюдити інформацію про початок роботи порталу UkrainecityGuide.com у мережі "НГО Херсон", яку Ви модеруєте".
доведеться залишити ще одне прохання:
я дуже прошу не розповсюджувати неправдивої інформації про розсилку, яку я модерую.
адже інформацію на цю розсилку може надсилати не лише модератор, а й всі, хто на неї підписаний.
про це чудово знають як багато користувачів цього порталу, так і Ви особисто.
упс... це я до того, що ви чудово могли самі скористатися розсилкою, замість того, аби надсилати мені несформульовані пропозиції...
Ок, просто не хотів з особистої скриньки надсилати. Я чи підписка на розсилку від офіційного e-mailа порталу не буде сприйнята, як агресивний піар, не був переконаний. Тому і написав спчатку Вам особистого листа.
"я дуже прошу не розповсюджувати неправдивої інформації про розсилку, яку я модерую" - як бути із цим?
з такими зовнішніми комунікаціями з цього моменту я можу бути абсолютно спокійна за долю проекту...
дякую
Дякую)