Нове покоління сантехніків: знання і майстерність

Перші випускники інноваційних центрів сантехнічної освіти змагатимуться за звання найкращих.

1 червня 2017 з 11:00 до 12:00 у Міжнародному  виставковому центрі (Київ, Броварський проспект, 15) відбудуться фінальні змагання Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» та нагородження переможців.

Пряма трансляція конкурсу відбуватиметься на сторінці Ресурсного центру ГУРТ у Фейсбук.

У конкурсі візьмуть участь учні та перші випускники шести професійно-технічних навчальних закладів з Броварів, Дніпра, Одеси, Полтави, Сарн та Чернігова, на базі яких у рамках українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» створено сучасні навчально-практичні центри. Цього року ці навчальні заклади випускають перших 136 дипломованих сантехніків нового зразка.

Переможці конкурсу отримають можливість пройти стажування у лідерів галузі.

Впродовж 2016-2017 років Міністерство освіти і науки України використовує модель навчально-практичного центру для підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування, розроблену українсько-швейцарським проектом, для переоснащення 19 професійно-технічних навчальних закладів з усієї України за кошти державного бюджету.

Виконавчий директор Ресурсного центру ГУРТ Богдан Маслич: «У рамках проекту нам вдалося створити модель навчально-практичного центру, оновити навчальну програму та підготувати навчальні матеріали, які оцінила і взяла на озброєння держава. Це результат, про який можна було мріяти: проект істотно впливає на реформування професійно-технічної освіти в Україні».

Українсько-швейцарський проект «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (SDC) у партнерстві з компанією Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ та виконується Ресурсним центром ГУРТ. Проект спрямований на створення сучасної системи підготовки учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії монтажник санітарно-технічних систем та устаткування.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.