bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Прес-конференція «Раннє втручання в дитинстві-запобігання інвалідизації в майбутньому»
08.02.2017

17 лютого 2017 року у місті Києві відбудеться прес-конференція батьківського руху -Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Захід організовано в рамках проекту ЄС «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні», а також фінансованого урядом Німеччини проекту «Підтримка батьків дітей з інвалідністю задля їх ефективного партнерства в розробці раннього втручання в Східній Україні», який впроваджується за підтримки ЮНІСЕФ.Проектизапроваджують Міжнародна громадська організація HealthProm (Лондон), Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) та Благодійний фонд «Інститут раннього втручання» (Харків) як частину програми «Батьки за раннє втручання в Україні».

Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім’ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьківдитини, а також зв’язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами  громадськості.

Запрошуємо журналістів взяти участь:

Що?      прес-конференція батьківського руху - Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні»

Коли?   17 лютого  2017 р., 11:00

Де?       Прес-центр Укрінформ, вул. Б. Хмельницького 8/16, Київ, Україна

Учасники:

 - Олена Скрипко – координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні».

- Арморер Вейсон британський координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні».

- Представництво Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) –буде повідомлено додатково.

- Представництво Європейського Союзу в Україні – буде повідомлено додатково

Також до участі запрошені представники Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України. батьки дітей з порушеннями розвитку, представники батьківських та інших недержавних організацій.

Акредитація ЗМІ відкрита до 9:00, 17 лютого. Щодо запитів та акредитації ЗМІ, будь ласка, звертайтеся до Олега Трачука за адресою: [email protected]tel 0503285787.

Довідкова інформація:

Захід проводиться в рамках діяльності Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні» - платформи, створеної як основа для участі недержавних організацій, започаткованих і керованих батьками дітей з інвалідністю, а також активних батьків дітей з порушеннями розвитку в процесі формування державної політики раннього втручання в Україні. До складу Всеукраїнського батьківського форуму входять недержавні організації, створені і керовані батьками дітей з інвалідністю, і захищають права цієї категорії дітей, а також активні батьки дітей з порушеннями розвитку. Стратегічне засідання Всеукраїнського форуму відбулося в місті Харкові 14-16 грудня.

Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім’ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв’язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами  громадськості.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.