Презентація моніторингового дослідження щодо використання бюджених коштів (Миколаїв)

23 грудня 2016 р. учасники «Партнерства за прозорі місцеві бюджети»  у Миколаївської області презентують результати моніторингового дослідження щодо використання коштів обласного бюджету у сфері фізичної культури та спорту протягом 2015-2016 років та кроки з подолання викликів та корупціогенних чиників виявлених у моніторингу публічних фінансів у фізичної культурі і спорті Миколаївщини.

Які існують методи громадського контролю за освоєнням коштів обласного бюджету у сфері фізичної культури та спорту?

Наскільки прозорими, ефективними є витрати на фізичну культуру та спорт, управління галуззю? На які саме товари та послуги витрачаються бюджетні надходження?

Також поговоримо про шляхи подолання корупціогенних чинників, які заважають мешканцям Миколаєва та області отримувати якісні й доступні послуги.

Хто:

голова правління ГО «Всеукраїнське об’єднання «Незалежна спілка спортсменів» Володимир Рудніченко, та директор «Фонду розвитку міста Миколаєва» Михайло Золотухін.

Де:

Кризовий медіа-центр. Миколаїв (вул. Чигрина (Погранична), 25 А, 2 поверх.

Коли:  23 грудня, о 11-00.

Контакти для зв’язку: (096) 936-42-24, [email protected] и – Анна;

(066) 048-57-38, [email protected]  – Володимир.

Моніторингове дослідження здійснено та просування його рекомендацій здійснюється  в рамках проекту «Ефективність та прозорість місцевих бюджетів під контроль громад», що реалізує ГО «Всеукраїнське об’єднання «Незалежна спілка спортсменів» при підтримці ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»  за кошти NED (Вашингтон ОК, США).

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.