Нарада «Якісна безоплатна правова допомога (БПД) на Миколаївщині»

21 березня 2016 р. відбудеться перша робоча зустріч партнерів проекту: «Формування дієвої моделі надання безоплатної правової допомоги у м. Миколаєві та м. Вознесенську», що реалізує громадська організація «Фонд розвитку міста Миколаєва».

Як і хто допомагають соціально-незахищеним громадянам отримати БПД? Що заважає у місцевим громадах сформувати дієву модель надання БПД? Що з цім робити?

Відповідь на ці та інші питання буде обговорено у Головному управлінні юстиції Миколаївської області на першої робочої зустрічі партнерів проекту «Формування дієвої моделі надання безоплатної правової допомоги у м. Миколаєві та м. Вознесенську, що відбудеться 21 березня 2016 р. з 10-00 -12-00 у Головному територіальному управлінні юстиції Миколаївської області (вул. 8-Березня, 107, м. Миколаїв). Програма за посиланням: http://bit.ly/1P9O9Fu.

Річний проект реалізує громадська організація «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Канадського бюро міжнародної освіти Уряду Канади.

Партнерами проекту є: Головне територіальне управління юстиції у Миколаївської області; Три центри «Безоплатної вторинної правової допомоги» (БВПД) у Миколаївської області; Органи місцевого самоврядування м. Миколаєва та м. Вознесенську; вознесенський ОСН «Перлина гаю»; ГС УГСПЛ.

Запрошуємо взяти участь у заході: представників ЗМІ; представників юридичних клінік; громадських організацій/благодійних фондів, що надають правову допомогу pro bono і є експертами у сфері проекту.

Заявки на участь (П.І.Б, організація, телефон) чекаємо до 15-00,  18 березня 2016 р.  за адресою: [email protected]

 

 

Контакти

  • ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».
  • тел/факс (0512) 47-38-79.
  • http://frgn.mk.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.