Серія лекцій Інституту Кеннана: Олександр Потєхін, «Україна у сучасному світі. Кінець геополітики»

Київський офіс Інституту Кеннана, запрошує Вас на лекцію «Україна у сучасному світі. Кінець геополітики» головного наукового співробітника Інституту всесвітньої історії НАН України, доктора Олександра Потєхіна. Лекція відбудеться о 17:00, 11 лютого, Американський дім (Київ, вул. Пимоненка, 6).

Д-р. Потєхін - головний науковий співробітник Інституту всесвітньої історії Національної академії наук України. Захистив докторську дисертацію на тему «Дипломатія США у Східній Європі 1945-1950» у Київському держуніверситеті ім.Т. Шевченка. З 1997 р. здійснює дослідницький проект «Зовнішня політика України очима експертів». У 1993-1994 рр. очолював відділ США та Канади МЗС України.

Брав участь у переговорах щодо відмови України від ядерної зброї. Працював радником Посольства України у США у 2000-2005 рр.  Один з чотирьох дипломатів Посольства України в США, які 24 листопада 2004 р. розпочали «повстання дипломатів» проти фальсифікації результатів президентських виборів в Україні.  Готує до друку монографію «Скуті одним ланцюгом? Військово-політичні союзи та європейська безпека» (у співавторстві). Лекція д-ра Потєхіна торкнеться наступних актуальних питань:

  • Чому Україна досі не отримала зброї, яка б унеможливила пряму агресію Росії? 
  • Чому Захід досить мляво відповів на незаконну анексію Криму та не вдається до дій, здатних примусити Москву до виконання Мінських домовленостей? 
  • Чому Європа та США не здатні визнати, що російська агресія становить для них екзистенційну загрозу? Чому на Заході знаходяться бажаючі уступити ядерному шантажу з боку Москви? 
  • Яким чином не спрацювали Будапештські гарантії.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами! Нагадуємо, що з собою необхідно мати посвідчення особи!

Контакти

  • Київський офіс Інституту Кеннана
  • Ольга Васильченко
  • [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.