Круглий стіл «Шляхи співпраці заради забезпечення гендерної рівності в суспільстві» (Рівне)

29 травня 2017 року у м. Рівне в приміщенні Infohub (м. Рівне, вул. Словацького, 3а) відбудеться круглий стіл на тему «Шляхи співпраці заради забезпечення гендерної рівності у суспільстві», який реалізовується Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» в рамках Проекту «Становлення гендерної рівності у суспільстві», який впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.

 Час проведення: 10:00-13:00 (початок реєстрації: 09:30).

 У заході візьмуть участь представники громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування,  громадськості, ЗМІ.

Заплановано розгляд результатів проекту «Становлення гендерної рівності у суспільстві»,  який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО «Комітет виборців України»; обговорення питань дотримання принципів гендерної рівності; формування регіональної гендерної політики з урахуванням концепції Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року та формування висновків щодо подальшої співпраці  заради становлення гендерної рівності в усіх сферах суспільного життя.

Контакти

  • (0362) 28-24-83
  • (093) 004-46-04
  • (097) 405-33-95
  • (066) 825-51 75
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.