В Татарбунарах обговорять питання безпеки у громаді

23 лютого 2017 року, з 11.00 до 13.00, у приміщенні зали засідань Татарбунарської районної ради за адресою м. Татарбунари Одеської області, вул. Горького, буд. 1, відбудеться експертне обговорення питань забезпечення безпеки в місті Татарбунари та Татарбунарському районі у форматі круглого столу під назвою «Безпека в громаді: спільна участь та відповідальність».

Метою проведення круглого столу є координація та об’єднання зусиль всіх зацікавлених сторін для забезпечення безпеки в м. Татарбунари та Татарбунарському районі.

До участі в заході запрошено представників відділу поліції та ДСНС, міської ради, районної ради, районної державної адміністрації, сільських рад, відділу кримінально-виконавчої інспекції, громадських формувань щодо забезпечення правопорядку, бібліотек, навчальних закладів, місцевого центру з надання БВПД та бюро правової допомоги, громадських активістів, правників, журналістів.

Програма заходу наступна:

1) Безпека в громаді як спільна участь та відповідальність поліції, органів місцевої влади та мешканців;

2) Презентація та обговорення ініціативи «Безпечна Татарбунарщина спільними зусиллями»;

3) Презентація, обговорення та ухвалення Меморандуму про створення Координаційного Офісу безпеки. Узгодження кандидатури голови  Координаційного Офісу безпеки;

4) Презентація та обговорення методології проведення локального аналізу щодо дослідження безпекових питань в м. Татарбунари та Татарбунарському районі.

Контактна особа з питань організації заходу - Леонід Семененко, керівник Татарбунарського Офісу Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», тел. (067) 208 11 22.

Захід проводиться Татарбунарським Офісом Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» спільно з Татарбунарською районною та міською радою,

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.