Дата: 28 листопада 2014 року (п’ятниця)
Початок реєстрації: 9:00; відкриття конференції: 09:30.
Місце: м. Київ, конференц-зал буде визначено додатково.
Загальний опис: За рік, що пройшов з моменту проведення Вільнюського саміту та відмови тогочасного українського Уряду підписати Угоду про асоціацію з ЄС, Україна пережила низку змін. Євроінтеграція стала єдиним вектором зовнішньої політики, розпочинається процес імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Однак досвід Помаранчевої революції, яка ввійшла в історію як найбільше розчарування, вимагає особливої уваги до спроможності української влади та суспільства успішно виконати вже прийняті політичні зобов’язання: забезпечити таке ефективне управління реформами, щоб вони дали поштовх до економічного розвитку, не стали загрозою політичній стабільності і обов’язково включали передбачення і нейтралізацію неминучих соціальних ризиків.
На сьогодні нереформована державна машина постала перед низкою викликів, на які не просто дати відповідь: виклики війни, виклики реформ для економічного зростання та виклики міжнародних зобов’язань у рамках Угоди про асоціацію. Громадянське суспільство демонструє високу спроможність до реагування на задачі, що стоять перед Україною, та у низці випадків створює паралельні інституції, що ефективно виконують функції нереформованих державних структур. Потрібно поєднати зусилля держави і громадянського суспільства для забезпечення незворотності реформ та євроінтеграції.
Порядок денний:
Панель І. Наслідки Вільнюського саміту для України та регіону:
Панель ІІ
Євроінтеграція України після Вільнюсу: оцінка здобутків та визначення подальших кроків у низці сфер державного управління (представлення інфографіки щодо державних рішень у контексті виконання Угоди про асоціацію):
До участі у дискусії запрошується: вище керівництво держави, представники Уряду та основних політичних сил, державних органів влади України, представники Європейської Комісії та Європейського Парламенту, представники дипломатичного корпусу держав-членів ЄС та країн Східного партнерства, експерти з питань європейської інтеграції, представники бізнес-асоціацій, торгово-промислових палат та інші.
Історія заходу: Дана конференція є продовженням низки заходів МЦПД, проведених у рамках реалізації проекту «Європейська інтеграція: оцінка впливу Угоди про асоціацію між Україною та ЄС»:
Робочі мови: українська/російська та англійська (із синхронним перекладом).
Реєстрація учасників: Для участі у конференції просимо зареєструватися за електронною адресою [email protected], повідомивши своєї ім’я та прізвище, організацію, яку Ви представляєте, та контактні дані.
Реєстрація ЗМІ: Для участі представників медіа у конференції просимо зареєструватися за електронною адресою [email protected].
Інформаційний партнер конференції – медіапортал «Апостроф»
Коментарі