Конкурс матеріалів на краще висвітлення співпраці України та ЄС

Громадська організація «Донецький молодіжний дебатний центр» оголошує конкурс матеріалів на краще висвітлення співпраці України та ЄС для журналістів Донецької та Луганської областей. Дедлайн - 15 вересня 2017 р.

За результатами буде визначено три переможця – по одному призовому місцю у трьох номінаціях: «кращий текстовий матеріал в онлайн чи друкованому медіа», «кращий відеоматеріал», «кращий аудіоматеріал». Кожен переможець отримає - портативну батарею (Power Bank) в якості призу, буде відзначений почесним дипломом та запрошений на церемонію нагородження в Києв.

Проведення конкурсу передбачено проектом «Просування проєвропейських реформ в Донецькій та Луганській областях», який є продовженням просвітницької роботи Дебатного молодіжного дебатного центру: протягом березня-червня 2017 р. відбулося два триденних тренінга «Досягнення європейських стандартів. Угода про асоціацію: перспективи та виклики», учасниками яких стали журналісти, представники органів місцевої влади, лідери громадських організацій Донецької та Луганської областей. А також дві публічні дискусії на тему: «Інтеграція українських підприємств до європейських ринків: регіональний контекст» в Краматорську та «Безвізовий режим в Україні: перспективи та виклики» в Сєвєродонецьку.

Метою проведення конкурсу є спонукання регіональних журналістів до більш детального вивчення процесів євроінтеграції України, професійного висвітлення та роз’яснення переваг співпраці України з ЄС, інформування громадськості про результати українських реформ тощо.

У конкурсі можуть взяти участь журналісти регіональних ЗМІ усіх форм та типів власності (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа), фрілансери, які співпрацюють з цими медіа, а також власкори національних медіа.

До розгляду приймаються аналітичні матеріали, цикли передач, тематичні теле-, радіо-сюжети, які вийшли в ефір або були опубліковані друкованих ЗМІ чи інтернет-виданнях у період з 01 січня по 15 вересня 2017 року. Звертаємо увагу, що розглядатимуться також матеріали, які вийшли у національних медіа, але підготовлені журналістами з Донецької та Луганської областей і висвітлюють регіональний аспект.

Один учасник може подавати на конкурс кілька матеріалів. Участь у конкурсі безкоштовна.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку за посиланням https://goo.gl/forms/a2sismt5Frmgx8I43 до 15 вересня 2017 року (включно).

Роботи оцінять члени фахового журі, серед яких будуть представники медійних та громадських організацій. Про результати конкурсу учасники дізнаються не пізніше 6  жовтня 2017 року. Нагородження переможців відбудеться у Києві в період з 15 по 25 жовтня 2017 р. під час медіаланчу за участю журналістів, медіаекспертів, представників міжнародних та українських громадських організацій.

Конкурс є частиною проекту “Просування проєвропейських реформ в Донецькій та Луганській областях, що реалізовується Донецьким молодіжним дебатним центром в рамках проекту Інституту економічних досліджень та політичних консультацій та Європейської правди “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid)

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.