Тендер на організацію тренінгів

Тендер на організацію та проведення десяти дводенних тренінгів протягом травня – вересня 2017 року в Донецькій та Луганській областях в рамках проекту «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України». Організація та проведення тренінгів буде здійснюватися МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» спільно з ООН Жінки та ПРООН в рамках проекту «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України». Дедлайн - 19 травня 2017 р.

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно зумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Інформація про проект:

Проект «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», реалізується в підконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областях. Основні завдання проекту: підсилення потенціалу урядовців обласного та місцевого рівня у плануванні процесів відновлення та розвитку, а також надання ґендерно-чутливих послуг в контексті децентралізації; підвищення безпеки жінок та чоловіків в громадах, що постраждали від конфлікту; зміцнення потенціалу ґендерних адвокатів та жінок, постраждалих від конфлікту, усвідомлено брати участь у процесах прийняття рішень щодо розвитку, відновлення та питань безпеки в громадах. Проект працює в 20 пілотних громадах.

Терміни реалізації проекту: листопад 2016  – листопад 2017

Географія проекту:  підконтрольні уряду території Донецької та Луганської областей. 

Мета тендеру:

Вибір постачальника послуг з організації та проведення десяти дводенних  тренінгів за програмою підготовки патрульних/дільничних офіцерів поліції, інспекторів з ювенальної превенції з питань протидії ґендерно зумовленому,  домашньому насильству та організації безпеки в громаді, в період травень – вересень 2017 року:

 • 31.05 – 01.06, Луганська область (Кремінна або Сєвєродонецьк)
 • 13.06 – 14.06, Луганська область (Кремінна або Сєвєродонецьк)
 • 05.07 – 06.07, Донецька область (Святогорск)
 • 19.07 – 20.07, Донецька область (Святогорск)
 • 02.08 – 03.08, Донецька область (Святогорск)
 • 16.08 – 17.08, Донецька область (Покровск/Волноваха)
 • 30.08 – 31.08, Донецька область (Маріуполь)
 • 01.09 – 02.09, Луганська область (Кремінна або Сєвєродонецьк)
 • 13.09 – 14.09, Луганська область (Сєвєродонецьк)
 • 15.09 – 16.09 , Луганська область (Кремінна або Сєвєродонецьк)

Пропозиції якого відповідатимуть вимогам щодо якості та ціни МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», які складатимуться з забезпечення:

 1. Оренди приміщення для проведення десяти дводенних тренінгів у Донецькій та Луганській областях. Загальна кількість учасників одного тренінгу – 30 осіб.
 2. Організація поселення для учасників тренінгів та забезпечення харчуванням – сніданок, обід та вечеря, двома перервами на каву в день.
 3. Оренда обладнання (мультимедійний проектор, ноутбук, фліпчарт, канцелярські приладдя).
 4. Компенсація проїзду для учасників тренінгів.
 5. Друк роздаткових матеріалів.

Загальні умови участі у тендері: 

До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, які:

 1. Мають успішний досвід організації заходів на території України.
 2. Офіційно зареєстровані та діють на території України.
 3. Не є платниками ПДВ.

Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):

 • Інформація про організацію.
 • Характеристики місця проведення тренінгу.
 • Обґрунтований бюджет (в гривні) одного тренінгу (як приклад).

Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції щодо проведення двох дводенних тренінгів 31.05-01.06 та 13.06.-14.06 Луганська область в Кремінна або Сєвєродонецьк, до 19 травня 2017 року на адресу [email protected], тел.: (044) 278-23-58. Контактна особа – Марина Романчук.

Контакти

 • (044) 278-23-58
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.