Конкурс на проведення виставки «Покоління вільне від корупції»

Громадська організація «Регіональний центр євроінтеграційних проектів», в межах проекту «Покоління вільне від корупції», що реалізовується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує конкурс на проведення виставок «Покоління вільне від корупції» в Рівненській області.  Дедлайн - 21 квітня 2017 р.

Ми запрошуємо навчальні заклади різних типів та громадських активістів долучатися до проведення виставок! Для отримання детальнішої інформації про умови проведення виставки та заявки прохання надіслати за адресою [email protected] і ми обов’язково з Вами зв’яжемося.

В темі листа прохання зазначити «Виставка».

Кінцевий термін прийому конкурсних заявок: 21 квітня 2017 р., 18:00.

Головна ідея організації виставки – виховання у молоді віком від 15 до 21 року нетолерантного ставлення до корупції (несприйняття корупції). Це покоління визначено цільовою групою тому, що саме ці підлітки стоять на порозі самостійного життя і в більшості випадків особисто не стикалися з корупцією.

Тому вважаємо своїм громадянським обов’язком зробити все можливе, щоб уберегти це покоління від затягування у прірву масового хабарництва, у якому десятиріччями живе наша країна.

Подолати дрібне масове хабарництво можна буде лише тоді, коли люди не пропонуватимуть хабарів, шукаючи легкі шляхи вирішення різного роду проблем. А для цього ми всі повинні зненавидіти корупцію!

Саме таких цілей ми намагаємося досягнути за допомогою проведення цієї виставки.

Виставка передбачає:

  • проведення семінару для молоді, спрямованого на зменшення толерантності до корупції, за допомогою якого підліткам буде доведено, що толерантне відношення до корупції призводить до втрати майбутнього країни та кожного з них;
  • проведення інтерактивного конкурсу (на основі застосування підходу Learning-By-Doing), переможці якого отримують футболки та рюкзаки з написами “Покоління вільне від корупції”;
  • роздача кожному учаснику кишенькового календарика та інформаційної листівки, спрямованих на несприйняття корупції як явища.

Виставку можна проводити у рамках вивчення вибіркового предмету “Протидія корупції очима учнів”.

Більш детальна інформація про проект «Покоління вільне від корупції» на сайті ГО РЦЄП:

http://europrojects.org.ua/projects/complaence/free-youth/

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.