Створення конкурсних комісій для відбору комунальників-управлінців при КМДА

Відразу у двох департаментах КМДА створюються конкурсні комісії для обрання кандидатів на посади директорів комунальних підприємств. Антикорупційна рада оголошує про початок прийому документів від антикорупційних громадських організацій. Дедлайн - 17 січня 2017 року.

Антикорупційна рада оголошує про початок прийому документів від антикорупційних громадських організацій, які бажають долучитися до роботи конкурсних комісій.

Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА створює конкурсну комісію для обрання кандидатів на посаду директора комунального підприємства «Освітня агенція міста Києва».

Детальніше на сайті - goo.gl/8Z2u9b

Департамент транспортної інфраструктури КМДА створює постійно діючу конкурсну комісію, яка обиратиме керівників підпорядкованих департаменту комунальних підприємств. Постійно діюча конкурсна комісія скликається у разі, якщо посада керівника підпорядкованого Департаменту комунального підприємства стає вакантною.

Детальніше на сайті - goo.gl/2jNzqa

Вимоги до кандидата від громадської організації:

  • бездоганна ділова репутація, високі професійні та моральні якості;
  • суспільний авторитет;
  • досвід в антикорупційній діяльності чи робота в організації, яка займається антикорупційною діяльністю. 

Для участі у комісії представники громадських організацій мають надати наступні документи:

  1. Лист від організації, яка делегує представника/представників до конкурсної комісії. Лист має бути оформлений на офіційному бланку організації, за підписом керівника та проставленням печатки.
  2. Коротке резюме від громадської організації про її діяльність у сфері протидії корупції, або про досвід представника/представників в сфері протидії корупції. Обсягом до 1 сторінки формату А4.
  3. Заява від делегованого організацією представника/представників із зазначенням своєї згоди на участь у роботі конкурсної комісії. Підписується делегованим представником. 
  4. Резюме або біографія делегованого організацією представника/представників до конкурсної комісії. Підписується делегованим представником

 Зверніть увагу, що документи приймаються до 14:00 17 січня 2017 року. Документи (скановані з оригіналів) прохання надсилати на розгляд Антикорупційної ради при Київському міському голові на електрону пошту: radaanticor@gmail.com

 

Контакти

  • radaanticor@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.