Конкурс фотоісторій «Жінки-рятівниці»

Громадська організація «Інститут волонтерства та громадської співпраці» спільно з Відділом у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради оголошують конкурс фотоісторій «Жінки-рятівниці».

Якщо ти знаєш жінку чи дівчину, що рятує та змінює світ, - розкажи її історію! Це може бути історія про твою маму, бабусю, сусідку, подругу, жінку-воїна, волонтерку тощо, яка своїм прикладом дає зрозуміти, що в житті кожного є місце для подвигу та доброї справи!

Що потрібно, щоб взяти участь в конкурсі:

  • фото героїні (портретне чи будь-яке інше, без оголених частин тіла,  у форматі .jpeg та готове до друку);
  • коротка історія про її подвиг/добру справу (коли сталася подія, можливі посилання на новину; ПІБ героїні, дата та місце народження; у форматі MS Word, не більше 1200 символів з пробілами);
  • відомості про автора (ПІБ, контактний номер телефону, фактична адреса проживання, електронна адреса – окремим файлом у форматі MS Word). Не забувайте вказати ім’я героїні та ім’я автора/ки, яка/ий посилає історію та фото на конкурс!

Увага! Автором фото та історії має бути та особа, що відправляє заявку!

Роботи приймаються на електронну адресу [email protected] з темою листа «На конкурс фотоісторій» до 20:00 03 березня 2016 року (четвер). Результати конкурсного відбору переможців будуть оголошені 07 березня 2016 року. Кожному учаснику прийде на вказану електронну адресу лист щодо долі його фотоісторії в конкурсі. Рішення щодо робіт-переможців буде визначати спеціально створена комісія, до складу якої увійдуть представники організаторів, журналісти та фотографи. 

Фотоісторія, що займе 1 місце отримає грошовий приз у розмірі 1000 грн., 2 та 3 місця отримають цінні призи та подарунки. Найкращі 10 фоторобіт будуть представлені широкому загалу на тематичній виставці, а їх автори - відмічені особливими відзнаками.

За перебігом конкурсу можна слідкувати за посиланням: https://www.facebook.com/groups/volunteerLutsk/

Контакти

  • Громадська організація «Інститут волонтерства та громадської співпраці»
  • [email protected]
  • 098 659 24 79
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.