Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» (Сімферополь, Україна) у партнерстві з громадською організацією «People in need» («Людина в біді», м. Прага, Чехія) оголошують конкурс на участь у стажуванні в Чеській Республіці.
Це стажування буде проведено в рамках проекту «Підтримка місцевих громадських ініціатив в Криму - 2011» та допоможе учасникам познайомитися з досвідом розвитку громадянського суспільства в Чехії, вивчити успішні практики чеських громадських організацій та інших інституцій.
Орієнтовний термін проведення стажування - друга половина жовтня - початок листопада 2011р.
В рамках проекту всі відібрані учасники забезпечуються проживанням, харчуванням, страховкою, транспортними витратами по маршруту Сімферополь-Прага-Сімферополь, а також транспортом та перекладом при поїздках під час стажування.
Учасники самостійно оплачують витрати, пов’язані з виготовленням закордонного паспорта (при його відсутності) і з отриманням візи (поїздки в чеське консульство в Донецьку, вартість візи при цьому буде оплачена проектом).
Критерії для відбору учасників стажування:
Пріоритет при розгляді заявок надаватиметься грантерам проекту «Підтримка місцевих громадських ініціатив в Криму» 2010 і 2011 року.
Пакет документів для участі в конкурсі:
Документи приймаються в електронному вигляді за адресою [email protected]
Термін подачі заявок - до 18.00 31 серпня 2011 року.
З питаннями звертайтеся до координатора проекту Олександри Целіщевої за телефоном +38 050 664 16 або електронною поштою [email protected] (просимо телефонувати в робочий час, з 9.00 до 18.00).
Детальнішу інформацію шукайте, будь-ласка, за цим посиланням та у додатку.
Проект «Підтримка місцевих громадських ініціатив в Криму» здійснюється в АР Крим Центром регіонального розвитку «Топ-Кая» у партнерстві з громадською організацією «People in Need» («Людина в біді», м. Прага, Чехія) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Проект реалізується у віддалених районах Криму і спрямований на посилення ролі місцевих громадських організацій, ініціативних груп та шкільних об’єднань у суспільстві.
Коментарі