bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант з роповсюдження інформаційних матеріалів (Київ)
15.11.2023

  1.         Загальна інформація

Замовник послуг: БО «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» в рамках проєкту «Загальнонаціональна гаряча лінія з питань туберкульозу та ВІЛ/СНІД» (Далі – «ГЛ») в рамках виконання умов Угоди № 058-GF-23 від 02.01.2023 року про надання гранту за фінансової підтримки БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» за кошти Глобального Фонду по боротьбі з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією.

 2.        Умови надання послуг та здійснення оплати:

2.1.    Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору про надання послуг.

2.2.    Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуг (всього 90 годин), і вартості години. Розрахунок вартості послуг наступний: Вартість години помноженої на кількість годин за один календарний рік.

2.3.    За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні).

2.4.    Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання та прийняття у повному обсязі та підписання Акту про надання послуг.

3.        Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу:

Планується підтримання пропозицій в кількості 1 (одного) надавача послуг.

Термін надання послуг:

листопад– грудень 2023.

4.        Обсяг послуг (технічне завдання), вимоги до надавача послуг та критерії оцінки знаходяться в розгорнутому оголошенні.

 Перелік документів, які необхідно подати:

1.    Заповнений, підписаний та відсканований Додаток №1 до оголошення (пропозиція по оплаті послуг (грн. за годину консультування).

2.    Заповнена, підписана та відсканована інформація щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма: Додаток 2 додається до оголошення).

3.    Усі документи, які вимагаються Додатком до оголошення (зокрема резюме).

Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Особливі умови:

1.    Документи подаються в електронному вигляді на адресу [email protected] з поміткою в темі листа «Консультант з розповсюдження ІОМ».

2.    Термін подання документів: до 22 листопада 2023 року, реєстрація документів завершується о 13.00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в БО «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДУ» контактний е-mail: [email protected].

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.