bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «Дівчата» оголошує конкурс на подання пропозицій на письмовий переклад (англійська-українська).

ГО «Дівчата» спільно з ЮНІСЕФ локалізує для українського ринку англомовний додаток з менструального трекінгу та гігієни. В межах локалізації текстове наповнення додатку буде перекладене українською мовою.

Період діяльності: березень-квітень 2022 року.

Основні вимоги:

  • наявність ФОП з відповідними КВЕДами
  • досвід письмового перекладу з англійської на українську від 3 років
  • вміння працювати з дедлайнами
  • досвід роботи з проєктами громадського сектору буде перевагою

Просимо кандидатів надсилати комерційні пропозиції українською мовою з зазначенням бажаної оплати перекладу у форматі за 1800 символів (сторінка А4) на електронну адресу [email protected] до 26 січня 2022 року включно.

ГО «Дівчата» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі, але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. Подаючи своє резюме, кандидат погоджується на таку перевірку.

У разі перемоги комерційної пропозиції, співробітники відповідної компанії зобов’язуються підписати Етичний кодекс ГО «Дівчата»: https://divchata.org/tpost/tg5lv0c4e1-etichnii-kodeks-go-dvchata.

ГО «Дівчата» – просвітницький проект для дівчат-підлітків, що був заснований 2019 року. Основний фокус діяльності – проведення уроків з основ жіночого здоров’я у школах з лікарем-гінекологом. У 2021 році за підтримки ЮНІСЕФ ми реалізували масштабний просвітницький проєкт з менструальної гігієни «Здоров’я без сорому».

Більш детально про ГО «Дівчата» тут: https://divchata.org/

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.