bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Центр АХАЛАР запрошує до співпраці спеціаліста у сфері фандрайзингу.

Центр гуманістичних технологій АХАЛАР  - громадська організація, що більше ніж 25 років реалізує міжнародні проєкти, метою яких є розвиток громад, неформальна освіта дорослих, актуалізація тем професійного та емоційного вигорання, необхідності допомоги у кризових ситуаціях, вирішення конфліктів та інші.

Враховуючи нову стратегію організації та зміну деяких видів діяльності, ми щиро запрошуємо до команди менеджера, з навичками фандрайзингу. Ми відкриті на теми проєктів, що будуть надихати нову особу. Готові на розширення цільової аудиторії, взаємодію з новими партнерами та фондами для досягнення спільних цілей, використанню інноваційних шляхів залучення ресурсів та ін. Зі своєї сторони також очікуємо від колеги самостійності, нової енергії та відповідальності.

Наша унікальність в тому, що:

1. Ми залучаємо партнерів/експертів/учасників з різних куточків світу до креативної, конструктивної та корисної взаємодії.

2. Дотримуємося гуманістичних цінностей та прав людини.

3. Вважаємо, що в проекті головне – це люди.

4. Наша команда не перестає вчитися та змінюватися, щоб мати ресурс та сучасні методи задля вирішення проблем.

Працювати можемо онлайн з будь-якого куточка планети (є великий досвід). Прохання надсилати пропозиції на електронну пошту ahalar@gmail.com до 01.10.2020 включно.

Контакти

  • Центр АХАЛАР
  •  0462934444
  •  ahalar@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.