bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фахівець з наукових досліджень

Проект, в рамках якого здійснюється закупівля:

Проект «Шлях до змін», що реалізується в рамках реалізації БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» Проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією.

Програмний компонент: 35М. Подолання стигми та дискримінації стосовно секс працівників з боку представників правоохоронних органів на національному та регіональному рівнях.

Обсяг послуг/робіт:

1. Розробляє методологію дослідження визначення впливу тренінгів для правоохоронців на показник рівня стигми та дискримінації щодо секс-працівників у 2020 році.

2. Проводить не менше ніж у трьох регіонах дослідження впливу тренінгів для правоохоронців на показник рівня стигми та дискримінації щодо секс-працівників. Перелік регіонів попередньо погоджується із Замовником

3. Складає результати дослідження у форматі звіту та презентації. Бере участь у презентації результатів дослідження впливу проведених заходів на показники рівня стигми та дискримінації серед правоохоронців стосовно СП.

4. Складає та подає до Організації звіти про надані послуги / виконані роботи із зазначенням:

- відсотку правоохоронців, які демонструють ознаки стигми по відношенню до СП у групах, в яких не проводили навчання;

- відсотку  правоохоронців, які знизили рівень стигми по відношенню до СП у результаті навчання.

 

Термін надання послуг/виконання робіт:

Орієнтовний термін - жовтень-грудень 2020 року

Перелік документів, які необхідно подати:

1. Резюме або лист в довільній формі, що містить інформацію про попередній досвід з урахуванням кваліфікаційних вимог, визначених у п. ІV даного Оголошення, із зазначенням контактних даних кандидата.

2. Заповнені, підписані та відскановані додаток 1  та додаток 2 до даного оголошення.

3. Інші документи, які вимагаються додатком 1 до даного оголошення.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу legalife.ukraine.info@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс фахівець з наукових досліджень».

Термін подання документів: по «28» вересня 2020 р., реєстрація документів завершується о 23.59 28.09.2020.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Контакти

  • За додатковою інформацією звертатися: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА» за телефоном: 0978922584 до менеджера з адміністративної діяльності Трофімова Валерія
  • е-mail: legalife.ukraine.info@gmail.com.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.