bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на проведення комунікаційної сесії та розробки комунікаційної стратегії та плану

Громадська організація «Інститут законодавчих ідей» (далі - Організація) оголошує тендер на проведення фасилітованої комунікаційної стратегії для аналітиків Організації та, за результатами проведення сесії, формування комунікаційної стратегії та комунікаційного плану Організації.

Від надавача послуг очікується проведення фасилітованої сесії, аналіз комунікаційної історії Організації та розробка, спільно з командою, комунікаційної стратегії і комунікаційного плану Організації. Фасилітована сесія відбуватиметься офлайн з дотриманням протиепідемічних вимог. До та після проведення фасилітованої сесії від надавача послуг очікується також надання консультацій щодо визначеного напрямку діяльності через онлайн зв’язок.

Кінцевий продукт, який Організація прагне отримати від надавача послуг - це спільно розроблена комунікаційна стратегія та комунцікайний план на 2020-2022 роки. Очікуємо, що члени Організації разом з надавачем послуг під час фасилітованої сесії та, дистанційно, протягом трьох тижнів після проведеного заходу оформлять усі напрацювання.

 

Умови проведення тендеру

Тендерна комісія складатиметься з трьох осіб, які є членами чи найманими працівниками  Організації. При оцінці пропозицій братимуться до уваги наступні критерії: якісне наповнення резюме, досвід роботи у запитуваному напрямі, рекомендації від інших отримувачів запитуваних послуг, відповідність запропонованої програми запитуваним послугам, ціна запитуваних послуг.

Рішення тендерної комісії буде оформлено і затверджено протоколом засідання тендерної комісії. Результати розгляду отриманих пропозицій буде повідомлено учасникам тендеру через електронну пошту, з якої надійшла пропозиція, протягом 2 днів від дати закінчення прийому пропозицій (якщо прийом тендерних пропозицій не буде продовжено, про що повідомимо окремо).

Проведення тренінгу заплановано на початок жовтня 2020 року (дати узгоджуватимуться спільно з надавачем послуг). Локація проведення тренінгу – місто Київ. Орієнтовна кількість учасників тренінгу – 9 осіб.

Вимоги до тендерних пропозицій:

1) Підписаний і зісканований чи сфотографований лист-заявка від учасника тендеру зі згодою брати участь у тендері, погодженням із умовами проведення тендеру, висловленням згоди на обробку персональних даних (у довільній формі);

2) Резюме із зазначенням експертного досвіду в запитуваній темі;

3)Орієнтовна програма фасилітованої сесії та онлайн консультацій;

4) Розписана в деталях вартість послуг, загальна цінова пропозиція;

5) За наявності перелік 1-3 організацій з контактними даними, для яких учасник тендеру надавав запитувані послуги за останні 3 роки, та/або рекомендаційні листи від попередніх отримувачів запитуваних послуг;

6) Лінк на персональну сторінку в соціальних мережах.

Повний пакет документів надсилайте до кінця доби 27 вересня 2020 року на адресу  legislative.ideas@gmail.com або office@izi.institute. В темі листа обов’язково зазначте «Комунікаційна сесія ІЗІ».

Телефон для зв’язку (063) 397 18 16; (063) 763-85-09 - Анастасія

Детальніше про нас: https://izi.institute/ та https://www.facebook.com/ILIinUA/.

Контакти

  • (063) 397 18 16 - Анастасія
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.